Nieuws

« Vorige - Volgende »

4Sport Training Center bestaat vijf jaar!

3 november 2017 - 12:53  •  reacties

4Sport Training Center bestaat vijf jaar!

Alphen aan den Rijn - Fitness, groepslessen, buitensport en diverse initiatieven zoals de betrokkenheid bij de Obstacle Run en de 20 van Alphen zijn activiteiten die 4Sport ontplooit. 4Sport staat bekend om haar persoonlijke aanpak en gezelligheid, waar leden nog steeds op de eerste plaats komen. Daarom wordt er vanuit 4Sport ook een groot feest georganiseerd met alle leden om het vijf jarig bestaan te vieren.

"Dat wij inmiddels vijf jaar bestaan in deze moeilijke fitnessbranche in Alphen aan den Rijn, laat zien dat onze manier van werken nog steeds erg wordt gewaardeerd door onze leden", zegt eigenaar Ricardo van den Belt. "Wij doen elke dag ons uiterste best om onze leden op een professionele en persoonlijke manier te begeleiden. Dit gecombineerd met onze laagdrempeligheid en gezellige sfeer, hebben ervoor gezorgd dat wij in de afgelopen vijf jaar iets hebben neergezet waar we trots op mogen zijn. En het belangrijkste, waar mensen met heel veel plezier komen sporten!"

Wil jij meer weten over 4Sport? Kijk dan even op www.4sport.nu of www.facebook.com/4SportTrainingCenter.

Fotograaf: 4Sport