Gezocht: spandoek ARC veiling
Bezoekers van ons sportpark zal het de afgelopen weken niet ontgaan zijn dat ARC op vrijdag 17 april een fantastische veiling gaat houden. Naast de ingang hing immers een immens groot spandoek, waarop de veiling aangekondigd werd. Een prachtige reclame voor dit mooie evenement.
Maar de goede lezer zal opgemerkt hebben dat er 'HING' staat. Vorige week is in de nacht van zaterdag op zondag dit doek, vastgemaakt met ruim 80 tie-ribs gestolen.
Als je het hoort, dan snap je het niet. Had iemand een dekzeil nodig om thuis iets te overdekken? Zocht iemand een mooie erfafscheiding of misgunt iemand ARC de publiciteit?
Via deze oproep willen we vragen of iemand misschien iets van deze bizarre diefstal weet. Dus: is er iemand die het doek gezien heeft; iets heeft zien liggen wat plotseling met zeil overdekt is of andere informatie heeft. Laat hij of zij dit melden bij het secretariaat van ARC (arry.zwaan@kpnmail.nl) of waarschuw de politie.
En als de dader dit leest? Laat ons desnoods anoniem weten waar we het doek kunnen vinden of breng het terug bij het clubgebouw van ARC.