Love Me Tender

Ingetogen maar diep snijdend portret van moederschap, verlies en hoop.

Na een pijnlijke scheiding begint Clémence aan een reis van zelfontdekking. Als ze met haar ex-man deelt dat ze liefdesrelaties met vrouwen heeft, dient hij als reactie een verzoek in om haar het ouderlijk gezag over hun zoon te ontnemen. Het blijkt het begin van een jarenlange strijd te zijn, waarbij Clémence haar recht als moeder en als vrouw – vrij om haar eigen keuzes te maken – moet verdedigen.

Hoe is het om als moeder je zoon niet meer te zien? We vóélen het in ‘Love Me Tender’, dankzij Vicky Krieps - de Volkskrant ★★★

Er wordt relatief weinig uitgesproken, maar haar blik, lichaamstaal en kleine gebaren dragen het verhaal.


Love Me Tender is een teder portret van een vrouw die weigert zichzelf te verliezen, ook als dat betekent dat ze tegen maatschappelijke verwachtingen in moet gaan en persoonlijke offers moet brengen. Het is een ingetogen maar krachtige verkenning van liefde in al haar complexe vormen: romantisch, familiaal en - misschien wel het moeilijkst - liefde voor jezelf. 



Stuur een agendapunt in

Meer agendapunten

10 juni 2026 om 13:30 – 15:55 Castellum Theater & Film
Radioman - laatste vertoning

Jonge Berre ontdekt zijn magische gehoor in het Flagey-gebouw in Brussel.

10 juni 2026 om 13:45 – 15:35 Castellum Theater & Film
De Film van Rutger, Thomas & Paco 2

Rutger en Thomas redden hun hond Paco en alle andere honden van een vloek.

10 juni 2026 om 15:30 – 16:30 Bibliotheek Rijn en Venen
Lego mania

Vanmiddag bouwen we met verschillende soorten Lego, maken stopmotion filmpjes of laten robots rijden. Je mag zelf kiezen wat je het liefste doet!

10 juni 2026 om 15:45 – 17:50 Castellum Theater & Film
The Super Mario Galaxy Movie (NL)

Beleef het kleurrijke universum van Mario!

10 juni 2026 om 15:50 – 18:05 Castellum Theater & Film
The President's Cake

Bekroond met de Caméra d’Or in Cannes voor beste debuutfilm.