Presentatie over euthanasie
- Wijkcentrum Kerk en Zanen, De Oude Wereld 51-59, 2408 NV ALPHEN AD RIJN
- woensdag 6 december 2023 om 14:00 – 16:00
Parkinson Café Alphen: presentatie over euthanasie op woensdag 6 december.
Parkinson Café Alphen organiseert op Woensdag 6 december 2023 een presentatie over euthanasie (door Emil Bakker (van de NVVE).
Over euthanasie bestaan zeer uiteenlopende ideeën, maar met deze lezing door Emil Bakker, medewerker van de Nederlandse Vereniging Voor Euthanasie, de NVVE, proberen we duidelijkheid te verschaffen.
Bij vragen zoals bijvoorbeeld:
- Ouderdom maakt mijn leven ondraaglijk, Wat nu ?
- Als ik kanker heb, helpt de arts mij dan op tijd?
- Mijn chronische ziekte wordt mij te zwaar, hoe zit dat met euthanasie ?
De NVVE geeft informatie in een persoonlijk advies, afgestemd op de situatie. Soms is de situatie ingewikkeld en de NVVE geeft uitleg over wat kan en mag in zo’n geval.
Heeft u nog vragen, mail of bel dan gerust: info@parkinsoncafealphenaandenrijn.nl of 06 15 88 42 21, kijk altijd op de website: www.parkinsoncafealphen.nl. In verband met dat de zaal 22/11 stemlokaal is, is de presentatie verschoven naar woensdag 6 december.
Praktische informatie
Locatie: Wijkcentrum Kerk en Zanen, de Oude Wereld 57, 2408 NV te Alphen aan den Rijn (volop gratis parkeerruimte).
Tijd: 14:00 tot 16:30 uur, inloop vanaf 13:30 uur.
Toegang: GRATIS, ook de koffie en thee (Iedereen is welkom).