Film, Midas Man

“If anyone was the fifth Beatle, it was Brian” aldus Paul McCartney. Midas Man vertelt het verhaal van Brian Epstein die vandaag de dag wordt gezien als de man die The Beatles ontdekte en contracteerde en hiermee de toon zette voor het management van muziekartiesten.


Op basis van een origineel verhaal schetst Midas Man het leven van een man die worstelde om zijn plaats in de wereld te vinden. Net als Midas leek alles wat Brian Epstein zakelijk aanraakte in goud te veranderen. The Beatles danken hun doorbraak aan hem. Deze biopic schetst het niet eerder vertelde verhaal over het bewogen leven van Epstein. We volgen hem vanaf zijn vormende jaren tot zijn ongekende wereldwijde succes en de daaropvolgende chaos toen hij een aantal van de grootste acts ter wereld managede en promootte. De zestiger jaren waren een tijd van culturele veranderingen, maar de heersende maatschappelijke restricties beperkten Brian in zijn privéleven. Dit had invloed op zijn relatie met familie en vrienden en zijn levenslange zoektocht naar liefde. Het managen van The Beatles was het makkelijke deel van zijn leven.


Stuur een agendapunt in

Meer agendapunten

1 oktober 2024 – 31 maart 2025 Maggie Blue
14 februari 2025 om 10:00 – 12:00 Bibliotheek Rijn en Venen
Valentijnskaarsen maken

Maak op Valentijnsdag de mooiste kaarsen en een bijpassende kandelaar voor een geliefde (of voor jezelf!) onder begeleiding van Michelle van Candles by me.

14 februari 2025 om 12:00 – 16:00
14 februari 2025 om 13:00 – 14:15 Bibliotheek Rijn en Venen
Lezing 'Dit is mijn vader Jan Blaaser'

Esther is tien jaar als ze hoort dat haar vader is overleden. Jan Blaaser is op dat moment een van de meest geliefde en bekendste artiesten van Nederland. Tijdens deze lezing bespreekt Esther het levensverhaal van haar vader en haar persoonlijke zoektocht. Hiervoor maakt ze gebruik van (privé)-beelden van vroeger.

14 februari 2025 om 18:45 – 21:15 Castellum Theater & Film
Bridget Jones: Mad About The Boy

Bridget is weer alleen. Vier jaar geleden is ze weduwe geworden. Als alleenstaande moeder bevindt ze zich in een emotioneel limbo. 

14 februari 2025 om 20:00 – 22:30 Castellum Theater & Film
Bridget Jones: Mad About The Boy

Bridget is weer alleen. Vier jaar geleden is ze weduwe geworden. Als alleenstaande moeder bevindt ze zich in een emotioneel limbo.