Seniorencollege - Nederlandse literatuurgeschiedenis
- Bibliotheek Rijn en Venen, Aarkade 10, 2406 BV Alphen aan den Rijn
- donderdag 19 oktober 2023 om 11:00 – 12:00
- Klik hier voor meer info
Ontdek het verhaal over Reinaert de vos, duik in de gedichten van Vondel en beleef de vernieuwende Tachtigers. Deze collegereeks behandelt de hoogtepunten van de Nederlandse literatuur!
Interactieve colleges voor de nieuwsgierige 55-plusser!
Houd je je graag bezig met verschillende onderwerpen? Kom dan naar deze vierdelige collegereeks over de geschiedenis van de Nederlandse literatuur. De colleges zijn ook los te volgen.
Vier colleges over de Nederlandse literatuurgeschiedenis
Student-docente Katja van Rooten geeft deze reeks en behandelt de hoogtepunten van de Nederlandse literatuur, opgedeeld in vier tijdsblokken. De colleges zijn op vier donderdagen: 19 oktober, 26 oktober, 9 november en 16 november, van 11:00 tot 12:00 uur. Tijdens de colleges kun je uiteraard al je vragen stellen.
Let op!
Wil je alle vier de colleges bezoeken? Meld je dan voor alle colleges afzonderlijk aan.
College 1: Literatuur uit de Middeleeuwen College 2 : Vroegmoderne tijd en de Verlichting College 3: Achttiende en negentiende eeuw College 4: Literatuur van de twintigste eeuw tot en met nu
Deze colleges worden georganiseerd in samenwerking met Stichting Oud Geleerd Jong Gedaan.