Film, Paddington in Peru (NL)

Maak je klaar voor de reis van je leven! Na het grote succes van de eerste twee bioscoopfilms, is Paddington terug voor een nieuw avontuur. In deze film reist ‘s werelds meest geliefde beer terug naar zijn geboorteland Peru om zijn tante Lucy te bezoeken. Daar aangekomen belandt hij al snel in een onverwacht spannend en mysterieus avontuur.


Paddington ontvangt een brief dat zijn tante Lucy – die in een tehuis voor bejaarde beren in Peru woont – hem heel erg mist. Hij besluit haar zo snel mogelijk te bezoeken en samen met de familie Brown vertrekt hij op een epische reis die geen van hen snel zal vergeten. In Peru ontmoeten ze nieuwe vrienden, zoals de gitaar spelende Moeder Overste die het tehuis runt en de onstuimige rivierbootkapitein Hunter. Wanneer ze met die laatste op pad gaan, brengt dit Paddington en de Browns tot diep in het Amazone regenwoud en naar de toppen van het Andesgebergte. Onderweg komen ze onverwachte uitdagingen tegen en ontdekt Paddington verrassende geheimen over zijn verleden. De film wordt met pauze gedraaid.


--------------------RECENSIES--------------------


“Toch heel aardig gezinsvermaak”
★★★ VPRO Cinema


“Smakelijke slapstick”
★★★★ de Volkskrant


Stuur een agendapunt in

Meer agendapunten

12 juli 2025 – 31 juli 2025 Bibliotheek Rijn en Venen
Maakbox voor de zomervakantie (jeugd 6-12 jr)

De Maakplaats komt naar jou toe deze zomer! We hebben een aantal leuke gadgets en opdrachten samengesteld waar je zelf mee aan de slag kunt. Reserveer en haal op in de Bibliotheek. Wees er snel bij. want op=op!

12 juli 2025 – 31 juli 2025 Bibliotheek Rijn en Venen
Maakbox voor de zomervakantie (jeugd 6-12 jr)

De Maakplaats komt naar jou toe deze zomer! We hebben een aantal leuke gadgets en opdrachten samengesteld waar je zelf mee aan de slag kunt. Reserveer en haal op in de Bibliotheek. Wees er snel bij. want op=op!

14 juli 2025 – 20 juli 2025 Bibliotheek Rijn en Venen
Expositie Trash Art 2025

Leerlingen van drie middelbare scholen in Alphen aan den Rijn hebben, in samenwerking met de Schone Buurt Coaches, kunstwerken gemaakt van afval om bewustwording over duurzaamheid te vergroten. De werken zijn te bezichtigen op verschillende openbare locaties, waaronder Bibliotheek Alphen-Centrum.

14 juli 2025 – 20 juli 2025 Bibliotheek Rijn en Venen
Expositie Ontwerpwedstrijd duurzame Gnephoek

Leerlingen van drie scholen hebben duurzame ontwerpen gemaakt voor een nieuwe woonwijk in de Gnephoek, Alphen aan den Rijn. De beste ontwerpen (in de vorm van maquettes en posters) worden van 30 juni tot 31 juli 2025 tentoongesteld in Bibliotheek Alphen-Centrum en het gemeentehuis.