14-jarig meisje vermist uit Alphen, mogelijk beïnvloed door loverboys
Francisca (14) is sinds vrijdag 8 september vermist uit Alphen aan den Rijn. De politie vraagt Alphenaren die mogelijk meer informatie hebben om hulp.
Het 14-jarige meisje is het laatst gezien op haar woongroep in Alphen aan den Rijn. Ze is vertrokken in een onbekende richting. Een woordvoerder van haar familie laat weten dat ze mogelijk in Arnhem is, daar zit haar sociale netwerk. De familie laat weten dat ze bang zijn dat Francisca in de verkeerde handen is gevallen, bijvoorbeeld loverboys.
Francisca is te herkennen aan een tatoeage op haar arm met de tekst ‘opa’. Ook heeft ze een moedervlek aan de linkerkant op haar wang, vlak boven haar neus. Ze is 170 cm, heeft donkerbruin / rood haar en groene ogen.
De politie is op dit moment druk bezig om te achterhalen waar Francisca verblijft. “Heb je informatie over deze vermissing? Deel deze dan met de politie door contact op te nemen via de opsporingstiplijn 0800-6070. Ook kun je het tipformulier invullen. Wil je liever anoniem een melding doen? Bel 0800-7000”, aldus de politie.
UPDATE 10:18 uur: het meisje is weer terecht.