Atletiekvereniging AAV’36 viert dit jaar haar 90-jarig jubileum. Een bijzondere mijlpaal die wordt gevierd met een jubileumjaar vol sportieve en feestelijke activiteiten voor leden, oud-leden en andere belangstellenden.
De officiële aftrap van het jubileumjaar vindt plaats op vrijdag 1 mei met een reünie in het clubhuis van AAV’36 aan de Sportlaan. De inloop is vanaf 18:00 uur, onder het genot van een hapje en een drankje. De reünie is bedoeld voor leden en oud-leden, die samen terugblikken op 90 jaar AAV’36 en herinneringen ophalen. De reünie wordt officieel geopend door wethouder Dhr. G.J. Schotanus en de voorzitter van AAV’36, Jos Ensing. Aansluitend, van 19:00 tot 21:00 uur, wordt er een meerkamp georganiseerd met vier onderdelen: verspringen, kogelstoten, 100 meter en 800 meter. Je kunt ook deelnemen aan één van de losse onderdelen. Zowel huidige als oud-leden kunnen hieraan meedoen; aanmelden kan via het formulier op de website van AAV’36.
Activiteiten gedurende het jubileumjaar
Gedurende het jubileumjaar staan er diverse activiteiten op het programma:
• 2 mei – VB-wedstrijd, een Alphense sprint-, spring- en werpspektakel in combinatie met een 90 minutenloop, georganiseerd voor de Roadrunners.
• 19 juni – 90’s Pub quiz (voor leden).
• 4 juli – AAV’36 FunDag met loterij; het terrein wordt omgetoverd tot een feestelijke familiedag voor alle leeftijden (voor leden).
• 26 september – Werp 5-kamp.
• 3 oktober – Afsluiting van het jubileumjaar met clubkampioenschappen en een 90’s feest (voor leden).
Speciale oproep aan oud-leden!
AAV’36 nodigt al haar (oud-)leden van harte uit voor de reünie op vrijdag 1 mei. Ken jij iemand die vroeger lid was? Nodig hem of haar uit, zodat er samen mooie herinneringen opeghaald kunnen worden! Je kunt je opgeven via jubileumcommissie@aav36.nl onder vermelding van naam, jaar van lidmaatschap en evt. adresgegevens. Aanmelden kan ook via de website.