Alphen aan den Rijn trotseert de storm: Wind en water in actie

Josh Walet

Vandaag laat het weer zich van zijn ruige kant zien in Alphen aan den Rijn. Zware windstoten razen door de regio, met snelheden tot wel 90 kilometer per uur. Vooral rond de Zegerplas is de kracht van de natuur goed zichtbaar.

Ondanks de barre omstandigheden laten wandelaars en fietsers zich niet uit het veld slaan. Met stevige pas en goed ingepakt trotseren zij de storm.

Wees alert

De wind zorgt niet alleen voor mooie beelden, maar brengt ook risico’s met zich mee. Automobilisten met aanhangers, vrachtwagenchauffeurs en fietsers moeten extra voorzichtig zijn. Daarnaast kunnen afbrekende takken of rondvliegende objecten gevaarlijk zijn.

De storm houdt naar verwachting aan tot vanavond, waarna de wind geleidelijk afneemt. Voor nu geldt: blijf alert en zorg dat je veilig thuiskomt.

Hoe trotseer jij dit weer?

Josh Walet wind zegerplas code geel

Josh Walet storm wind code geel zegerplas

Josh Walet code geel wind storm zegerplas

Meer nieuws

Rondje Alphie vandaag 16:00

Rondje Alphie met Jeroen van Gool van CDA

In een nieuwe aflevering van Rondje Alphie gaat Alphie op pad met Jeroen van Gool. Wie is hij en wat drijft hem? Je ziet het in de nieuwste video vanuit Alphen aan den Rijn.

Advertorial Politiek plein vandaag 15:01

Bijna 40 procent van de Nederlanders overweegt lokaal te stemmen

Steeds meer Nederlanders kijken bij gemeenteraadsverkiezingen niet automatisch naar landelijke partijen. Uit recent onderzoek blijkt dat bijna 40 procent van de kiezers overweegt om op een lokale partij te stemmen. De groei van lokale partijen is al jaren zichtbaar en zet volgens politieke onderzoekers verder door. In steeds meer gemeenten spelen lokale partijen een bepalende rol in de gemeenteraad en vaak zelfs als grootste partij.

Evenement vandaag 13:33

Gezellige spellendag in Wijkcentrum Kerk en Zanen

In Wijkcentrum Kerk en Zanen wordt op zondag 29 maart een gezellige spellendag georganiseerd voor iedereen die van bordspellen houdt. Bezoekers kunnen hun eigen spellen meenemen of aansluiten bij een van de vele spellen die al op tafel liggen.

Blog Satire Column Politiek vandaag 13:01

Voorbeschouwing verkiezingen: CDA

De gemeenteraadsverkiezingen komen er aan. Allemaal aardige partijprogramma's, die veel beloven en ons een Walhalla in het vooruitzicht stellen. Klopt dat allemaal wel? Steeds een andere partij tegen het licht gehouden uit de gemeente Alphen aan den Rijn.

Advertorial Evenement vandaag 12:44

Maggie Blue brengt Burlesque en glamour naar Alphen aan den Rijn

Vergeet de dagelijkse sleur en dompel je onder in een wereld van zijde, veren en verleiding. Op donderdag 26 maart transformeert Maggie Blue voor één avond in ‘Maggie Rouge’: een fluweelrood universum waar lekker eten en entertainment op spectaculaire wijze samenkomen.