Alphens Restaurantweek bij jou thuis: steun de lokale horeca

Horecagelegenheden zijn gesloten en gaan een zware tijd tegemoet. In het kader van creatief omgaan met het coronavirus hebben wij de Alphens Restaurantweek daarom in een nieuw jasje gestoken: de Alphens Restaurantweek bij jou thuis!

De Alphens Restaurantweek wordt twee keer per jaar georganiseerd door Alphens.nl. Door de sluiting van de horecagelegenheden moesten wij de editie van de Alphens Restaurantweek in maart helaas annuleren. Maar om de lokale horeca te steunen, hebben wij iets anders bedacht: de Alphens Restaurantweek bij jou thuis!

Lokale horeca steunen

Deze vorm van de Alphens Restaurantweek is er om de lokale horeca een te steunen in deze moeilijke tijd. “Al jaren zijn de horecaondernemers in en rond Alphen aan den Rijn een goede relatie van ons. Je wilt meedenken en iets terug kunnen doen. Met ons ticketsysteem die al jaren gebruikt wordt voor lokale evenementen en de website van de restaurantweek, hebben we gemakkelijk de boel om kunnen gooien en dit creatieve concept kunnen neerzetten”, vertelt Jurre van Eyndhoven, commercieel manager van Alphens.nl.

Hij vervolgt: “Het is niet bedoeld om te concurreren met de last-minute ‘ik-heb-honger’ momenten, maar juist om vooruit te plannen. Volgende week zaterdag zin in een hamburger op een bietenbroodje met Manchego van Alfreds, of misschien wel de 1/2 Tante Door kip van Bij Hen? Dit kan dus! Op dit moment doen er vijf restaurants mee en we hebben nog hoop dat Eight, Is Morus en de Gelaarsde Kat zich ook bij ons aansluiten. Ik ga bestellen, en ik reken op de Alphenaar!”

Je favoriete maaltijd thuisbezorgd

Om te kunnen zorgen dat jij van een heerlijke maaltijd kunt genieten bij jou thuis, hebben we de website van de Alphens Restaurantweek simpel aangepast. Daarom is het nu mogelijk om jouw maaltijd te bestellen bij diverse restaurants in Alphen en omstreken!

Meerdere restaurants bezorgen hun maaltijden nu thuis en wij Alphenaren kunnen deze ondernemers helpen. Het gaat hierbij niet om een last-minute bezorging maar juist gepland voor de komende tijd. Bestel via ons platform je gerecht, reken het af en het restaurant neemt contact met je op wanneer je het bezorgd wilt hebben! Let op: je moet minimaal een dag van te voren bestellen. Dat geeft de horecaondernemers de mogelijkheid optimaal te plannen en geen voedsel te verspillen.

Door via de website van de Alphens Restaurantweek jouw maaltijd te bestellen, help je de lokale ondernemers. Zo is er toch een lichtpuntje voor de horecaondernemers in deze moeilijke dagen. Daarnaast zullen wij geen commissie in rekening brengen aan restaurants zoals andere thuisbezorg-organisaties doen.

Steun jij de lokale horeca? Bekijk het overzicht van de deelnemende restaurants via https://www.alphensrestaurantweek.nl/index.html! Bestellen kan vanaf dinsdag 17 maart t/m maandag 6 april.

Meer nieuws

Advertorial Politiek plein gisteren 17:01

Van grutto's tot gieren: VVD op werkbezoek bij Avifauna

De VVD-fractie van Alphen aan den Rijn heeft een werkbezoek gebracht aan Vogelpark Avifauna. De raadsleden en de beoogde raadscommissieleden werden ontvangen door directeur John van den Hoon en Hans Groen in 't Wout, voorzitter van Stichting Vogelpark Avifauna.

Politie en handhaving gisteren 15:51

Dakloze man zorgt voor overlast in portieken van flats in Alphen aan den Rijn

Afgelopen weekend kreeg de politie meerdere meldingen van een dakloze man die voor overlast zorgde in diverse portieken van flats in Alphen aan den Rijn. De man hield zich op bij de ingangen van de flats en wachtte daar totdat bewoners een portiek binnen- of uitgingen, waarna hij probeerde om naar binnen te lopen.

Reünie gisteren 15:19

Reünie kampioensteams van Alphense Boys 1 uit 1988 en 1991

Op vrijdag 22 mei wordt in het clubhuis van Alphense Boys een speciale reünieavond gehouden voor de spelers en stafleden van de kampioensteams van Boys 1 uit 1988 en 1991. Inmiddels hebben al veel oud-spelers hun komst toegezegd. Ook supporters uit die tijd zijn vanaf 19:30 uur van harte welkom om herinneringen op te halen en verhalen uit te wisselen over hoe het iedereen in de afgelopen 35 jaar is vergaan.

Advertorial Evenement gisteren 12:02

Groot wijkfeest op de ligweide van zwembad De Hoorn

Op woensdag 27 mei 2026 wordt de ligweide van Zwembad De Hoorn het decor van een groot en gezellig wijkfeest. Van 13:30 tot 17:00 uur organiseren De Thermen2, Gemeente Alphen aan den Rijn, Alphen Vitaal, Kwadraad en Participe samen het leukste wijkfeest van het jaar.

Politie en handhaving gisteren 11:20

74 verdachten herkend na opsporingscampagne ‘Game Over?!’

De opsporingsactie Game Over?! van de politie heeft de afgelopen weken veel losgemaakt. Via sociale media en andere kanalen werd het publiek gevraagd mee te kijken naar honderd vermoedelijke online oplichters. Die oproep leverde honderden tips op. Inmiddels weet de politie van 74 verdachten wie zij zijn. Van hen hebben 34 zichzelf gemeld bij de politie, terwijl 40 anderen werden herkend dankzij tips van het publiek.