Alphense groepen 8 sluiten jaar af bij Poppodium MAX
Nu alle achtstegroepers in Alphen aan den Rijn en omstreken hun CITO toets hebben gehad en zich klaarmaken voor de eindmusical, is het natuurlijk ook weer tijd voor het jaarlijkse Groep 8 Eindfeest bij Poppodium MAX.
Ook dit jaar is er weer een editie van het traditionele Groep 8 Eindfeest bij MAX. Op dit feest kunnen de achtstegroepers feestelijk met elkaar hun basisschooltijd afsluiten én misschien al een beetje kennis maken met hun toekomstige klasgenoten. “Het is heel tof om te zien hoe al die groep 8 door elkaar mixen en er één groot feest van maken”, laat Jeroen van Poppodium MAX weten.
De eerste editie van het Groep 8 Eindfeest was in 2012, dit was een enorm, maar onverwachts succes. “De rij stond toen tot op de parkeerplaats tegenover het pand”, aldus Jeroen. “We hadden toen nooit verwacht dat er zó veel achtstegroepers zouden komen. Wat we wel wisten, is dat dit feest zeker een vaste toevoeging aan de agenda zou worden.” In de jaren erna zijn er verschillende thema’s aan het feest gekoppeld, zoals Black&White, Glow in the Dark en Glitter&Glamour met een echte limousine ophaalservice erbij.
Tickets voor het Groep 8 Eindfeest zijn te krijgen via de website van Poppodium MAX.