Afgelopen weekend reisde een mastergroep synchroonzwemmers van de Alphense Zwemclub (AZC) naar Brussel om deel te nemen aan de prestigieuze Brussels Open Masters 2025. Dit toernooi bracht deelnemers uit maar liefst 58 verschillende landen samen, en AZC wist zich te onderscheiden met indrukwekkende prestaties.
Goud en zilver voor Sanne en Joyce
Het masterduo Sanne de Witte en Joyce Benders - de Jong schitterde op zaterdag met hun technische kür en werd daarmee kampioen. Hun uitstekende optreden leverde hen de gouden medaille op. Op zondag wisten Sanne en Joyce hun succes voort te zetten door ook een zilveren medaille te bemachtigen, een prestatie om trots op te zijn.
Sterke teamprestatie
Het team van AZC, bestaande uit Robin Deutekom, Sanne Wouters, Manon Bouthoorn, Michelle Abendroth, Carmen Penders, Angeline van Wijk, Denise Gerritsen, Robin Deutekom en Melanie Domburg, liet ook van zich horen. Zij behaalden tweemaal een vierde plek, wat getuigt van hun sterke inzet en samenwerking.