Benefietdanswedstrijd A Dance for Life haalt ruim € 3500 op voor CliniClowns

ThirdVision

Op zaterdag 30 mei organiseerde A Dance for Life een bijzondere benefietdanswedstrijd voor CliniClowns in Theater Castellum. Het werd een dag waarop passie voor dans werd gedeeld, nieuwe vriendschappen ontstonden en deelnemers, bezoekers en vrijwilligers samen een verschil maakten voor een goed doel.  

Het evenement werd georganiseerd door Samantha, Henriette en Vera. Het evenement staat los van een specifieke dansschool, waardoor alle dansscholen welkom zijn om deel te nemen. Samantha is eigenaresse van D-Beatz Dance Studio in Alphen aan den Rijn. Ook haar dansschool deed mee aan dit benefietevenement.

Met een geweldige sfeer, indrukwekkende optredens en veel betrokkenheid werd uiteindelijk een prachtig bedrag van € 3555,50 opgehaald voor CliniClowns.

Inspirerende opening door CliniClowns

De dag werd geopend door Carel, vrijwilliger bij CliniClowns. Hij vertelde de aanwezigen over het belangrijke werk van de organisatie en liet zien hoe waardevol donaties zijn voor het mogelijk maken van hun bezoeken aan zieke en kwetsbare kinderen.

86 acts en honderden bezoekers

Na de opening kwam de dansvloer tot leven. Verspreid over de dag werden maar liefst 86 acts opgevoerd. Meer dan 280 bezoekers kwamen naar het evenement.

Op naar volgend jaar

Met een opbrengst van € 3555,50, tientallen optredens en honderden enthousiaste bezoekers kijkt A Dance for Life terug op een meer dan geslaagde editie. De organisatie is trots op wat er samen is bereikt voor CliniClowns en hoopt volgend jaar opnieuw een groot aantal deelnemers en bezoekers te mogen verwelkomen.

dance for life

Meer nieuws

Advertorial Evenement gisteren 17:10

Superhelden veroveren De Aarhof tijdens spectaculaire Vaderdagmiddag

Winkelcentrum De Aarhof staat op zaterdag 20 juni volledig in het teken van Vaderdag. Tussen 12:00 uur en 16:00 uur brengt het winkelcentrum de allersterkste helden samen voor een onvergetelijke middag vol actie, creativiteit en ontmoetingen voor het hele gezin.

Advertorial Evenementen gisteren 12:30

Elke zaterdag in juni iets te beleven in jouw stadshart

De maand juni staat het centrum van Alphen aan den Rijn in het teken van bewegen, beleven en ontdekken. Elke zaterdag is er een evenement op het Rijnplein of in het centrum - voor jong en oud, groot en klein. En dat is niet zomaar een zomerprogramma: het is de aftrap van Gezond Stadshart, een groot programma dat ons centrum de komende jaren blijvend groener, gezonder en aantrekkelijker maakt.

Werkzaamheden gisteren 11:15

N11 afgesloten tussen Alphen Oost en A12 door wegwerkzaamheden

Automobilisten moeten van vrijdag 12 juni 21:00 uur tot zaterdag 13 juni 14:00 uur rekening houden met een afsluiting van de N11. De weg is in beide richtingen dicht tussen afrit 10 (Alphen aan den Rijn-Oost) en de aansluiting met de A12.

Overige gisteren 10:13

Steek vanmiddag de handen uit de mouwen op de Stortemelk en Vliestroom

Vanmiddag steken bewoners, de Gebiedsadviseurs Alphen Noord, de Schone Buurt Coaches en de wijkbeheerders van Woonforte samen de handen uit de mouwen tijdens een schoonmaakactie op de Stortemelk en Vliestroom. Ook de buurt eromheen zal worden aangepakt. Heb je toevallig nog geen plannen? Iedereen is welkom om aan te sluiten en mee te helpen aan een schone en prettige leefomgeving.