Bezoekers Grieks Restaurant Olympia “vergeten” af te rekenen

Grieks Restaurant Olypmia

Op zaterdag 16 september zijn twee bezoekers van Grieks Restaurant Olympia in de Raadhuisstraat “vergeten” af te rekenen. Het management van het restaurant doet nu een beroep op getuigen om te helpen bij het identificeren van de betrokken personen.

Toen de twee klanten afgelopen zaterdag van hun diner hadden genoten in Grieks Restaurant Olympia zijn zij na het nuttigen van hun maaltijd vertrokken zonder hun rekening te betalen. Het restaurantpersoneel ontdekte al snel dat er een onbetaalde rekening was. Het management heeft op hun Facebookpagina een bericht geplaatst met het verzoek aan de bezoekers om alsnog te komen afrekenen.

Olympia heeft beveiligingscamera's geïnstalleerd en het management hoopt middels die beelden de identiteit van de betrokken personen te achterhalen.

Meer nieuws

Rondje Alphie vandaag 16:00

Rondje Alphie met Jelte Tuinenburg van VLYT beachbar

In de nieuwste aflevering van Rondje Alphie maken we kennis met Jelte Tuinenburg. Deze Alphense horecaman timmert hard aan de weg. Met ervaring bij verschillende horecazaken in Alphen zet Jelte nu de volgende stap: zijn eigen beachbar. In de video vertelt hij er meer over.

Advertorial Politiek plein vandaag 15:01

“Niet onze koers, wel de realiteit“: VVD over coalitieadvies Nieuw Elan, CDA, Pro en D66

De VVD in Alphen aan den Rijn heeft gereageerd op het verslag van informateur Kees van der Staaij, waarin wordt voorgesteld om een coalitie te vormen tussen Nieuw Elan, CDA, Pro en D66. Tijdens de gemeenteraadsvergadering van 16 april 2026, waarin de informateur zijn advies toelichtte, gaf fractievoorzitter Peter van Waaij namens de VVD deze reactie.

Wonen en bouwen vandaag 14:33

Dreigende sloop Gipshallen in Alphen blokkeert circulair ontwikkelplan gevestigde ondernemers

Een ambitieus plan voor de ontwikkeling van het Nautisch Circulair Centrum (NCC) in de Rijnhaven dreigt voortijdig te stranden door een gebrek aan medewerking van de Gemeente Alphen aan den Rijn. Initiatiefnemers Nova Watersport en Haven aan den Rijn - momenteel gevestigd in de Gipshallen aan de Rijnhaven - hebben een plan ontwikkeld om de verouderde hallen te transformeren tot een aansprekende innovatiehub voor elektrisch varen en circulair vakmanschap: het Nautisch Circulair Centrum.

Overige vandaag 13:26

Alphense schrijver Ruard Wallis de Vries schrijft novelle over Ridderveld

Schrijver Ruard Wallis de Vries (1967), die opgroeide in Alphen aan den Rijn, zal deze maand een nieuwe novelle uitbrengen waarin de Alphense wijk Ridderveld centraal staat. In Paaltjesvechten blikt hij terug op zijn jeugd in de wijk, zonder daarbij te vervallen in nostalgie.