Brandweer haalt automobilist van zijn dak na ongeval op de N11

Josh Walet

Dinsdag op woensdagnacht heeft er op de N11 tussen Alphen aan den Rijn en Bodegraven een flinke aanrijding plaatsgevonden, één voertuig kwam in de sloot terecht en de ander belandde op z'n kop.

Het ongeval gebeurde rond 00.20 uur op de rijbaan richting Bodegraven. Door nog onbekende oorzaak botste de twee voertuig op elkaar. Één van de voertuigen kwam toen in de sloot terecht, de automobilist kon op het dak van zijn auto klimmen en kon niet anders dan wachten op de brandweer. De brandweer kwam met spoed ter plaatse en heeft de man met behulp van de autoladder van zijn te water geraakte auto gehaald. De man is kort onderzocht door de ambulancedienst maar hij hoefde niet naar het ziekenhuis vervoerd te worden.  

Tekst gaat door onder de afbeelding

JW1_6535.jpg

De andere auto raakte diverse keren de vangrail en sloeg vervolgens over de kop. De automobilist wordt verdacht van het rijden onder invloed en werd aangehouden, de aanhouding ging gepaard met veel verzet. Ook onderweg naar het politiebureau moesten agenten om assistentie vragen omdat de verdachte zich zeer agressief gedroeg tegen de politie.  

Een bergingsbedrijf heeft beide auto geborgen waarna de weg kon worden schoon geveegd. De N11 is in totaal enkele uren afgesloten geweest vanwege het ongeval.

JW1_6552.jpg

JW1_6562.jpg

 

Meer nieuws

Advertorial Film vandaag 17:00

Bekijk de nieuwste filmbrief van Castellum

Vaderdag staat voor de deur, en wat geef je een vader die alles al heeft? Juist: een avond vol actie, snelheid en gezelligheid. Zaterdag 28 juni is het weer Men’s Night bij Castellum, met F1: The Movie, een spectaculaire actiefilm met Brad Pitt in de wereld van Formule 1. Hét perfecte cadeau.

Advertorial Romeinsweekend vandaag 12:18

Vroeger heette Alphen aan den Rijn Albaniana, oftewel ‘het witte water’– ontdek het Romeinse verleden!

Wist je dat de gemeente Alphen aan den Rijn een groot Romeins verleden heeft? Alphen aan den Rijn wordt ook wel ‘Wereldstad aan de Limes’ genoemd. Maar waarom is dat? Wat is hier vroeger allemaal gebeurd? Uit de Romeinse tijd is er niets zichtbaar overgebleven, maar door middel van vondsten en verhalen kan deze rijke geschiedenis wel worden doorverteld.

Sport vandaag 11:15

Alphians zetten mooie prestaties neer op Nederlands Kampioenschap

Tijdens het Pinksterweekend, op 7, 8 en 9 juni, vond het Nederlands Kampioenschap Little League plaats. Tijdens dit nationale honkbaltoernooi nemen regionale selectieteams uit heel Nederland het tegen elkaar op. Honk- en softbalvereniging Alphians was met spelers én een coach vertegenwoordigd. Hun teams hebben het weekend afgesloten met mooie prestaties.

Muziek vandaag 10:10

Nieuw koor in Alphen aan den Rijn: Alphens Bachkoor zoekt bassen

In samenwerking met de Kerkenraad van de Adventskerk heeft stadsorganist en dirigent Simon Stelling afgelopen woensdag een nieuw koor opgericht: het Alphens Bachkoor. De repetities vinden in juni plaats op woensdagavonden van 20:00 tot 21:00 uur in de Adventskerk.