Ondernemers kunnen op vrijdag 10 juli op een sportieve manier werken aan hun netwerk tijdens de Business Breakfast Padel van Dutch Padel School. De ochtend staat in het teken van padel, netwerken en een gezamenlijk ontbijt bij Sunset Padel.
Sporten en netwerken
De Business Breakfast Padel vindt plaats bij Sunset Padel. Van 09:00 tot 10:30 uur spelen de deelnemers een potje padel, waarna vanaf 10:30 uur een gezamenlijk ontbijt wordt geserveerd. Volgens de organisatie is het een sportieve manier om je zakelijke netwerk uit te breiden.
Tickets kosten € 27,50 per persoon.
Voor het doorgaan van het evenement zijn minimaal acht deelnemers nodig. Als dat aantal niet wordt gehaald, krijgen deelnemers hun geld terug. Aanmelden kan via deze link van Dutch Padel School.