Casco van 65 meter lang megajacht vaart door Alphen aan den Rijn

Feadship heeft zaterdag het casco van Project 711 te water gelaten. Maandagochtend voer het megajacht door de Alphense wateren.

Het nieuwe megajacht is 65 meter lang. In 2020 is aan de bouw begonnen bij de scheepswerf van Shipyard Slob in Papendrecht. Daar is het megajacht afgelopen zaterdag te water gelaten voor zijn ‘technical launch’.

Het casco is zondag vertrokken in de richting van Aalsmeer, waar Koninklijke de Vries scheepsbouw het jacht zal afbouwen. Maandagochtend voer het megajacht door Alphen aan den Rijn. Verder zijn er nog geen details vrijgegeven over het nieuwe 65 meter lange jacht.


Stuur een nieuwsbericht in
Stuur een nieuwsbericht in
Adverteer op Alphens.nl
Adverteer op Alphens.nl

Meer nieuws

Muziek vandaag 12:33

De Alphense Orgelzomer in Alphen aan den Rijn

Van april tot en met september 2025 is er de Alphense Orgelzomer in Alphen aan den Rijn. Jong muzikaal talent uit de regio treedt op onder begeleiding van Simon Stelling. De Adventskerk nodigt je uit om te komen kijken en luisteren naar prachtige muzikale stukken. 

Terugblik vandaag 11:34

Zonnige en feestelijke Koningsdag in Alphen aan den Rijn

Zonnebril op, oranje outfit aan en genieten maar! In Alphen aan den Rijn zat de sfeer er zaterdag al vroeg in tijdens Koningsdag. Overal klonken vrolijke deuntjes, kleedjes lagen vol schatten en het Europapark veranderde in een paradijs voor kinderen.

Terugblik vandaag 10:24

Ouderwets straatfeest in de Julianastraat

Alphen aan den Rijn vierde vrijdagavond Koningsnacht in stijl. In de Julianastraat werd de traditie in ere hersteld met een straatfeest, georganiseerd door Alle Hens en Café Schatjes.

Evenement vandaag 10:00

De grande finale van Zomerspektakel aan het Meer

Heb je de vrijdag en zaterdag al volgeklad met stiften in je agenda? Goed zo. Maar... hou die pen nog even in de aanslag. Want zondag 8 juni wil je óók niet missen. Dit is de spectaculaire afsluiting van drie dagen feest aan het Meer.

Politie en handhaving vandaag 09:24

Auto in brand gestoken aan Morgen, politie start onderzoek

In de nacht van zaterdag 26 op zondag 27 april is op de Morgen rond 2:20 uur een auto in brand gestoken. Een omwonende hoorde een harde knal en zag kort daarna iemand wegrennen. Al snel sloegen de vlammen uit de auto.