Castellumstraat afgesloten door lekkende dieseltank

Josh Walet

In het centrum van Alphen aan den Rijn is woensdagochtend 19 maart een vrachtwagencombinatie stil komen te staan door een lekke dieseltank. Dit gebeurde in de Castellumstraat, waar de weg voorlopig is afgesloten.

Mogelijk is de tank lekgeraakt door een losliggende putdeksel, waardoor er een spoor van diesel op de straat ligt. De brandweer is ter plaatse om de situatie onder controle te krijgen, en er is zwaar materieel onderweg om de vrachtwagen te bergen.

Door de afsluiting is de Castellumstraat niet toegankelijk voor verkeer. Bussen kunnen het centrum niet in via deze route, en ook fietsers worden omgeleid. Vermijd de omgeving als je onderweg bent en houd rekening met vertragingen.

cd16ed0d-2bc1-446c-975a-791b858ba065.jpeg

6cd329de-58db-4de1-8c4e-aabaa2379c5c.jpeg

facdb984-087a-4891-babb-618946b87dcb.jpeg

Meer nieuws

Brandweer gisteren 16:57

Brandweerduiker redt fiets én trouwring uit het water

Een opmerkelijke duikactie van de brandweer langs de Gnephoek leverde vandaag niet één, maar twee geslaagde zoektochten op. Een fietster die eerder te water was geraakt, kreeg niet alleen haar fiets terug, maar zorgde onbedoeld ook voor een bijzondere hereniging tussen een man en zijn verloren trouwring.

Advertorial Overige gisteren 12:04

Kennismaken met het Scala College tijdens open huis

Op donderdag 22 en vrijdag 23 januari organiseert het Scala College een open huis voor leerlingen uit groep 7 en 8 en hun ouders. Tijdens deze twee avonden zijn zij van harte welkom op de onderbouwlocatie aan de Kees Mustersstraat om kennis te maken met de school. Tussen 18:30 en 21:00 uur staan de deuren open en is er van alles te zien en te beleven.

Politiek plein gisteren 11:13

GroenLinks-PvdA: investeer in échte oplossingen verkeersdruk N209

GroenLinks en PvdA Alphen aan den Rijn roepen het college van B&W op om de verkeersplannen voor Hazerswoude-Dorp te herzien. Volgens de partijen willen gemeente en provincie veel geld investeren in wegconstructies die de verkeersproblemen niet oplossen. Daarom hebben zij hierover schriftelijke vragen gesteld aan het college.