Code geel op donderdagavond en vrijdagochtend vanwege gladheid

Archieffoto

Voor donderdagavond 16 en vrijdagochtend 17 december heeft het KNMI code geel afgegeven voor de regio Alphen aan den Rijn. Dit vanwege ‘verraderlijke’ gladheid.

“In het noorden en westen komen nog enkele buien voor met regen of natte sneeuw. De gevallen neerslag bevriest op de wegen. Hierdoor kan het plaatselijk glad zijn”, laat het KNMI weten.

De gladheid zal op donderdagmiddag tijdelijk verdwijnen, maar vanaf 17:00 uur kan het opnieuw glad worden in de regio Alphen aan den Rijn. Pas op vrijdag aan het einde van de ochtend zal de gladheid weer verdwijnen.

De gladheid kan hinder veroorzaken voor verkeer en buitenactiviteiten. Wees dus voorzichtig als je de weg op gaat.

Wegens gladheid stooien de strooiwagens in gemeente Alphen aan den Rijn de wegen. 

Meer nieuws

Advertorial Sport gisteren 17:16

Rebalanced: 84 dagen werken aan balans, kracht en gezondheid

Wil je je fitter voelen, sterker worden en écht grip krijgen op je gezondheid? Rebalanced is een intensief vrouwentraject van 84 dagen, ontwikkeld door Potential Health Club, waarin training, voeding en persoonlijke begeleiding samenkomen. Het traject start op zaterdag 31 januari en wordt begeleid in een kleine, vaste groep, zodat er veel ruimte is voor persoonlijke aandacht.  

Brandweer gisteren 16:21

Brandweer krijgt zoet bedankje na bijzondere redding trouwring

Erik Hoogerdijk, de man die afgelopen week zijn verloren trouwring dankzij een brandweerduiker terugkreeg, is zijn belofte nagekomen. Vanmorgen bracht hij twee overheerlijke taarten langs bij de brandweer om hen te bedanken voor de bijzondere reddingsactie.

Overige gisteren 16:19

Let op: de vuilniswagen kan eerder komen

De ophaaltijden voor afval in Alphen aan den Rijn zijn gewijzigd. De inzamelauto kan nu eerder langskomen dan je gewend bent. Daarom vraagt de gemeente inwoners om hun container vóór 07:30 uur aan de straat te zetten.

Evenement gisteren 15:07

Inschrijving geopend: 7e editie van de 50 Kinderendag op 4 juli 2026

Na maanden van voorbereiden is het weer gelukt: de 50 Kinderendag 2026 van Stichting Help Anders gaat door! Voor de zevende keer op rij organiseert de stichting een onvergetelijke dag voor kinderen die wel een extra lichtpuntje kunnen gebruiken.

Advertorial Horeca gisteren 14:33

Geniet van een winterse stranddag bij de Sunset Beachbar

Zondag 25 januari belooft een zonnige dag te worden. Perfect voor een frisse wandeling of een ontspannen moment aan het water. Goed nieuws: de Sunset Beachbar is deze zondag open van 09:00 tot 17:00 uur.  

Evenement gisteren 13:52

Meet & Greet wijkagenten Alphen Noord trekt bijna 160 bezoekers

Op woensdag 21 januari vond in Zalencentrum De Bron de Meet & Greet met de wijkagenten van Alphen Noord plaats. De avond was een groot succes: bijna 160 bewoners kwamen langs om kennis te maken, vragen te stellen en meer te leren over wat er speelt in de wijk.