Corona priklocatie Alphen aan den Rijn sluit 16 december definitief
Na zaterdag 16 december 2023 is het niet meer mogelijk om een coronaprik te halen in de Nieuwe Sloot in Alphen aan den Rijn. Hecht GGD Hollands Midden sluit deze priklocatie dan definitief.
Op 1 februari 2021 startte de GGD met vaccineren in Alphen aan de Rijn. In eerste instantie in de Limeshal, vanaf 1 oktober dat jaar op de huidige locatie in de Nieuwe Sloot. Het aantal coronaprikken dat in die kleine drie jaar is gezet in Alphen aan den Rijn, zal uitkomen op zo’n 390.000 prikken.
Zonder afspraak, met ID
De vaccinatielocatie in Alphen aan den Rijn in de Nieuwe Sloot is nog open op dinsdag 12 t/m zaterdag 16 december van 8:00 tot 15:30 uur. Je kunt er zonder afspraak binnenlopen voor een coronaprik als je 60 jaar of ouder bent, 18 tot 59 jaar bent en een uitnodiging hebt gekregen voor de griepprik, als je werkt in de zorg, zwanger bent of een verwijzing hebt van een medisch specialist. Vergeet niet een geldig identiteitsbewijs mee te nemen.
In regio Hollands Midden zijn andere corona priklocaties nog open tot en met vrijdag 22 december, zie deze link. Vanaf dan kunnen alleen zwangeren en mensen met een verwijzing van een medisch specialist nog een coronaprik krijgen. Grote priklocaties zijn dan niet meer nodig. De vaccinatielocaties van Hecht GGD Hollands Midden in Gouda en Leiden blijven – in zeer afgeslankte vorm – open voor deze doelgroepen.