Woensdag 12 juni begon de Sportontmoeting van dit jaar met dertien deelnemende Alphense sportverenigingen, twee meer dan in 2023. De commissie Sportontmoeting hoopt dat er volgend jaar nog meer verenigingen zullen deelnemen.
Tijdens de eerste dagen stonden zwemmen, beachvolleybal en darts op het programma. Het hoofddoel van de Sportontmoeting is kennismaken met verschillende sporten, sporters en verenigingen. Daarnaast was er ook sprake van gezonde competitie en veel sportiviteit. Momenteel staan ARC, Alphia en Tempo in de top drie, maar er rest nog een week vol sportieve uitdagingen.
Programma
Vandaag, maandag 17 juni, worden de wedstrijden hervat. Deze week komen voetbal, petanque, tennis en de puzzelrit aan bod. De week wordt op vrijdag afgesloten met een verrassingsonderdeel, dit jaar in een lichte vorm zodat iedereen op tijd klaar is om de wedstrijd Nederland – Frankrijk te bekijken. Volgend jaar, bij de 45e editie, zal de commissie Sportontmoeting weer grootser uitpakken met het verrassingsonderdeel.
Er is dit jaar ook veel aandacht voor dit mooie evenement op sociale media. Volg de Sportontmoeting op Instagram en Facebook voor de laatste updates en foto's.