Wegens succes verlengd: de Samsung Galaxy A54 128GB -5G van € 419 nu slechts € 369. Daarnaast als je kunt aantonen dat je de Facebook en Instagrampagina van THE GSM STORE bent gaan volgen, krijg je nog eens € 20 extra korting!
Kleuren van het toestel is aan de hand van de voorraad in de showroom van THE GSM STORE. De tweede actie die in de maand december loopt is 20 procent korting op alle smartphonehoesjes, als je er twee of meerdere koopt zelfs 50 procent korting op het 2de hoesje.
De hele feestmaand december is de THE GSM STORE ook geopend, op elke zondag van 12:00 tot 17:00 uur. Het hele team van de THE GSM STORE staan je graag te woord voor al jouw smartphone, tablets en laptop vragen. Tot snel in de mooie en warme showroom van THE GSM STORE.