Algemeen

De Hospicegroep is jarig: komt u ook?

De Hospicegroep Alphen-Nieuwkoop viert dit jaar verschillende jubilea. Dat wordt op 27 januari in Theater Castellum gevierd met een feestelijke receptie. Omdat het ondoenlijk is om alle oud-vrijwilligers, collectanten, donateurs en relaties persoonlijk uit te nodigen, heten wij u op deze manier van harte welkom.

Het is 30 jaar geleden dat het Bijna-Thuis-Huis in Nieuwkoop werd geopend. Destijds was het de eerste hospicewoning in Nederland, gedragen door een handvol vrijwilligers. Inmiddels zijn meer dan 100 vrijwilligers aan onze organisatie verbonden. Samen bieden zij aanvullende zorg aan mensen in de laatste levensfase, thuis of in één van onze beide hospicewoningen. In Alphen aan den Rijn zijn onze vrijwilligers inmiddels ook al 25 jaar actief, zowel in de thuissituatie als in de woning aan de Berkenstraat die nu 5 jaar in gebruik is. Deze drie mijlpalen vieren wij op vrijdag 27 januari graag met alle mensen die zich betrokken voelen bij de Hospicegroep.

De essentie blijft
Tijdens het jubileum kijken wij vooruit naar de toekomst en blikken wij natuurlijk terug op de afgelopen decennia. Er vonden diverse fusies plaats tussen lokale hospicegroepen. Onze vrijwilligersorganisatie groeide en werd professioneler, maar de essentie bleef: nog steeds kijken we iedere dag naar wat onze cliënten nodig hebben en zetten we alles op alles om dit mogelijk te maken. Die persoonlijke aandacht in een huiselijke sfeer is kenmerkend voor onze zorg en voor onze woningen. Die kunnen we alleen maar creëren omdat zoveel mensen ons steunen, op welke manier dan ook.  


Meer nieuws

100% coco feest in Castellum
Advertorial Overige gisteren 17:49

100% coco feest in Castellum

Het is bijna vakantie en dat betekent altijd dat er weer heel veel leuke films uitkomen. De meidenfilm van deze zomer is 100% Coco New York (de boekverfilming van het geweldige boek van Niki Smit). 

Welkom! Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring op onze website te verbeteren. We gebruiken deze cookies alleen voor het verzamelen van analytische gegevens. Deze gegevens zijn volledig anoniem en uw privacy wordt hierin niet aangetast.