Een jaar lang, élke dag minimaal 5 kilometer hardlopen. Dat gaat Dennis van Veen, eigenaar van wijnzaak La Bodega, het komende jaar doen. Op Alphens.nl plaatst hij wekelijks een blog over zijn ervaringen.
We zijn weer twee weken verder, zoals je misschien al hebt gemerkt, was er vorige week geen blog. Door alle drukte was het me niet gelukt deze te maken. De december drukte is namelijk echt begonnen. Maar ondanks dat jullie niks hebben gehoord, zijn we gewoon weer elke dag geweest, maar wel een aantal keer met veel moeite.
's Avonds om 21:00 uur thuis en dan nog moeten rennen en eten is niet altijd ideaal, maar toch zijn we weer gegaan. Het maakt je hoofd ook weer leeg, dus dat is ook fijn. We rennen de laatste week ook weer wat langere afstanden en dat is ook belangrijk, omdat in maart natuurlijk de eerste halve marathon gepland staat.
Ook wil ik alle donateurs weer bedanken voor de donaties. Goed om te zien dat mensen me blijven steunen. We zijn de €2000 door jullie gepasseerd. Wat een motivatie krijg ik door jullie om door te gaan. Twee maanden zijn voorbijgevlogen op naar de volgende maand en dan kunnen we het eerste kwartaal afstrepen. Lets Go!