Aan het einde van de middag is in Alphen opnieuw sneeuw gevallen. Straten, daken en auto's kleurden wit. Het is de derde keer dit jaar dat het dorp met sneeuw te maken krijgt.









Aan het einde van de middag is in Alphen opnieuw sneeuw gevallen. Straten, daken en auto's kleurden wit. Het is de derde keer dit jaar dat het dorp met sneeuw te maken krijgt.









Op zoek naar een gezellige én creatieve invulling van je zondagmiddag? Bij De Beren Alphen draait het in het nieuwe concept Atelier De Beren om ontspannen samenkomen, creatief bezig zijn én genieten van een heerlijke high tea. Of je nu met vriendinnen komt, je moeder verrast of jezelf een inspirerende middag gunt: deze workshops zijn de perfecte combinatie van creativiteit en gezelligheid.
De Gemeente Alphen aan den Rijn heeft een omgevingsvergunning verleend voor een woonwagenlocatie aan de Amerikalaan, bij het Weteringpad. De vergunning is afgelopen maandag, 2 maart 2026, verleend.
Er staat weer een nieuwe aflevering van Rondje Alphie online. Dit keer stapt Peter van Waaij in, lijsttrekker van VVD in Alphen aan den Rijn.
Wethouder Gert van den Ham ging in gesprek met Iryna en Maryna, die sinds de oorlog in Oekraïne in Alphen aan den Rijn wonen en werken. Als wethouder verantwoordelijk voor de opvang van Oekraïense vluchtelingen en asielzoekers wil hij weten hoe mensen hier hun leven opnieuw opbouwen. Voor Iryna en Maryna speelt werk daarin een belangrijke rol.
Afgelopen weekend stond Alphenaar Sem Spruit aan de start bij het ISU Speedskating Junior Championships, in Inzell. Het uit mogen komen op dit Wereldkampioenschap voor Nederland binnen TeamNL was voor deze jonge streekgenoot een machtig mooie ervaring.
Groot nieuws voor padelliefhebbers in Alphen aan den Rijn: Sunset Padel gaat uitbreiden. Vandaag start de bouw van een compleet nieuwe uitbreiding met extra banen, unieke faciliteiten en een bijzondere speelervaring die je nergens anders in Alphen vindt.