Nog even en de zomervakantie staat voor de deur: tijd om je handdoek uit te slaan, zonnebrand in te pakken en even lekker te ontspannen. Voor wie alvast een duik in de zee wil nemen, is er goed nieuws. Vanaf deze week draait de indrukwekkende documentaire OCEAN met Sir David Attenborough, die je meeneemt op een adembenemende reis door de mysterieuze onderwaterwereld.
Duik snel in het filmprogramma van deze week!
Nieuw deze week
Superman zie je vanaf 9 juli als eerste in Castellum! Regisseur James Gunn geeft in zijn kenmerkende stijl met een unieke mix van actie, humor en emotie zijn visie op de bekende superheld in het nieuwe DC Universe en toont een SUPERMAN die wordt gemotiveerd door mededogen en een geloof in de goedheid van de mens.
Deze week in cineplus
David Attenborough neemt je op woensdag 9 juli (13:30 uur) mee onder water in deze adembenemende documentaire, die inspireert tot verwondering én actie. Hij laat je niet alleen zien hoe belangrijk de zee is voor onze planeet, maar ook dat er hoop is - mits we voor haar zorgen. OCEAN is ook op zaterdag 5 juli te zien. ★★★★ – de Volkskrant
Gratis Vriendenboekje!
Voor alle bezoekers van ELIO ligt een Vriendenboekje klaar. Haal hem op na afloop van de film en laat je schoolvriendjes er nog snel in schrijven! Zo heb je ze dichtbij tijdens de zomervakantie.
Afkoelen doe je deze tropische dagen in Castellum met een film en een ijsje. Een raketje met Brad Pitt, een cornetto met Tom Cruise of toch liever een notenijsje met Scarlett Johansson?!