De Dierenopvang Alphen is op zoek naar vaste vrijwilligers die zich minimaal drie dagdelen per week willen inzetten voor de verzorging van dieren in de opvang. Het gaat om dieren die tijdelijk verblijven tot ze een nieuw thuis hebben gevonden.
Verzorging en signaleren van bijzonderheden
Vrijwilligers helpen onder meer bij het plaatsen van nieuwe dieren in het juiste verblijf, het schoonmaken van hokken en kattenbakken, het geven van voer, water en – in overleg met de coördinator – medicijnen. Ook letten zij op het gedrag en de gezondheid van de dieren, en melden bijzonderheden of acute situaties bij de dienstdoende coördinator.
Omdat de inzet groot is, ontvangen vaste dierverzorgers een vrijwilligersvergoeding. Op de website van de opvang is meer te lezen over de functie. Let op: in de online vacature staat per ongeluk dat het om drie dagdelen per maand gaat, maar de opvang zoekt mensen die drie dagdelen per week beschikbaar zijn.
Ben je geïnteresseerd om mee te helpen? Stuur dan een mail naar personeelszaken@da-alphen.nl.