Een inspirerende avond door ondernemend Alphen tijdens de VOAWARDS
Donderdag 17 januari werden de VOAWARDS 2025 uitgereikt in Theater Castellum. Tijdens deze avond worden vier verschillende prijzen toegekend. Met vier terechte winnaars, een optreden van A Fever en inspirerende sprekers Gregory Sedoc en Diede de Groot, was het avond vol energie en inspiratie.
De VOAWARDS wordt georganiseerd door de VOA (Vereniging Ondernemend Alphen). Tijdens dit evenement worden ondernemingen beloond voor hun inzet en prestaties. Met “Goud” als centraal thema - Goud in topsport en Goud in ondernemen - gingen we een inspirerende avond tegemoet.
Winnaars
Er werden prijzen toegekend in de categorie ZZP’er, horeca & retail en MKB. De jonge Luna van Veen (24) won in de categorie ZZP’er met haar bedrijf Written by Luna, waar ze ondernemers helpt met het schrijven van teksten. De prijs voor horeca & retail ging naar het Italiaanse restaurant Is Morus en Savvy.codes ging ervan door met de prijs in de categorie MKB.
Duurzaamheidsaward
Deze editie werd er ook weer een speciale duurzaamheidsaward uitgereikt aan ondernemer Robert Menken van Menken Orlando. Niet alleen bij zijn eigen bedrijf is hij duurzaam bezig maar ook op het bedrijventerrein ITC waarop hij is gevestigd. Recent werd dit bedrijventerrein ook uitgeroepen tot duurzaam ambassadeursterrein en werklandschap van de toekomst.
Erelid van de VOA
Burgemeester Liesbeth Spies was aanwezig en werd verrast met een speldje als erelid van de VOA. In haar tien jaar als burgemeester heeft hij zich meerdere malen ingezet voor de organisatie. Ze heeft steeds gekeken naar de mogelijkheden die binnen haar bereik lagen om te ondersteunen in moeilijke tijden, zoals tijdens de corona periode.