Nienke de Groot
Advertorial Muziek

Een tribute aan Steely Dan zoals nooit tevoren

In de wereld van Steely Dan-liefhebbers staat The Royal Dutch Scam hoog aangeschreven, zowel nationaal als internationaal. Met een tienkoppige band van topmuzikanten, onder leiding van frontman Lo van Gorp, weten ze de magie van Steely Dan's legendarische studio-albums zoals 'Gaucho' en 'Aja' moeiteloos tot leven te brengen op het podium.

Deze band van doorgewinterde sessiemuzikanten overtreft zelfs de meest cynische fanaten van de legendarische groep. Zo schreef een muziekcriticus in de Volkskrant: “The Royal Dutch Scam brengt de muziek van Steely Dan tot leven op een manier die je kippenvel bezorgt. Een eerbetoon dat de grenzen van het genre overstijgt.” 

De muziek van Steely Dan, die in de jaren zeventig furore maakte met hits als 'Rikki don't lose that number', 'Reelin in the years', en 'Hey Nineteen', blijft tot op de dag van vandaag een onuitwisbare indruk achterlaten. Vorig jaar maart traden ze op met een tribute aan Sting, waarna een bezoeker liet weten: The Royal Dutch Scam had een nog groter publiek verdiend dan er was. De voorstelling was super goed!" 

Met de toevoeging van muzikant en tv-persoonlijkheid Mike Boddé aan boord, heeft The Royal Dutch Scam een meesterlijke partner gevonden om het theaterpubliek mee te nemen op een bijzondere reis. In 'Niets is wat het lijkt' wordt het publiek ondergedompeld in een intrigerende verkenningstocht langs de nummers die Donald Fagen en Walter Becker hebben voortgebracht. Wat schuilt er achter de gelaagde teksten? Hoe is deze muziek tot stand gekomen? 

De voorstelling belooft een onvergetelijke ontdekkingsreis te worden, doordrenkt met zwarte humor, literaire verwijzingen, rock-'n-roll, sciencefiction, jazz en een overvloed aan hilarische anekdotes.  

Meer informatie  

Mike Boddé & The Royal Dutch Scam is op zaterdag 15 juni 2024 om 20:15 uur te zien in Castellum. Kaarten zijn vanaf nu te koop via www.castellum.nl of bij de kaartverkoopbalie (di t/m za: 12:00 - 14:00 uur). 

Info en kaarten


Meer nieuws

Maatschappelijk vandaag 11:20

Ergozorg organiseert fiets testdag in Alphen aan den Rijn

Voor Alphenaren die, om wat voor reden dan ook, niet meer kunnen of durven fietsen organiseert Ergozorg een fiets testdag. Op woensdag 14 mei is er de mogelijkheid om verschillende soorten fietsen vrijblijvend te testen. Zo kan iedereen kennis maken met alternatieve oplossingen.

Advertorial Dans vandaag 09:13

Zin in de zomer? Kom salsa dansen bij De Vos!

Laat je meevoeren door de ritmes van Latijns-Amerika en ontdek hoe leuk salsa dansen is! Bij De Vos Danscentrum start binnenkort een mini-cursus salsa voor beginners – perfect voor iedereen die iets nieuws wil proberen, samen wil bewegen of gewoon even het dagelijkse los wil laten.

Advertorial Evenement gisteren 16:39

Het Alphens Wijn Event keert terug: Save the Date voor 29 & 30 augustus 2025!

Wijnliefhebbers, opgelet! Na het grote succes van vorig jaar keert het Alphens Wijn Event deze zomer terug naar Park Rijnstroom! Op vrijdag 29 en zaterdag 30 augustus 2025 kun je opnieuw genieten van topwijnen, muziek, heerlijk eten en een zomerse sfeer waar je ú tegen zegt.

Evenement gisteren 14:26

Muziek na de Herdenking in de Adventskerk

Op zondagavond 4 mei vindt na de officiële Dodenherdenking in het Burgemeester Visserpark opnieuw een bijzonder concert plaats in de sfeervolle Adventskerk aan de Julianastraat. Stichting Vrienden van de Adventskerk nodigt je van harte uit om om 20:45 uur plaats te nemen voor een uur vol muziek.

Politie en handhaving gisteren 13:03

Dieven slaan weer toe in Kerk en Zanen

In de nacht van vrijdag 18 op zaterdag 19 april zijn er meerdere auto’s opgebroken en weggenomen in de buurt Kerk en Zanen.