Advertorial Politiek

Forum voor Democratie start voorbereidingen gemeenteraadsverkiezingen Alphen aan den Rijn

Forum voor Democratie

Volgend jaar, in maart 2026, zijn de gemeenteraadsverkiezingen en Forum voor Democratie heeft bekendgemaakt opnieuw een krachtig geluid te willen laten horen in de gemeente Alphen aan den Rijn. 

Dankzij de steun van vele kiezers, leden, sympathisanten en andere betrokkenen is FVD op dit moment al vertegenwoordigd in de raad van Alphen aan den Rijn, waar de partij zich wil blijven inzetten voor vrijheid, autonomie en gezond verstand. De partij van Thierry Baudet laat weten dat het nu tijd is om door te pakken en bij de volgende verkiezingen een nog beter resultaat te behalen.

Zoektocht

"Gemeentepolitiek is essentieel. Hier wordt landelijk beleid omgezet in lokale uitvoering, en juist hier begint verandering. Inmiddels zijn we gestart met onze zoektocht naar betrokken inwoners die zich namens FVD kandidaat willen stellen voor de gemeenteraad van Alphen aan den Rijn. Of iemand nu al ervaring heeft of voor het eerst politiek actief wil worden: alle inzet en aanmeldingen kunnen het verschil maken", laat Forum voor Democratie weten.

FVD roept geïnteresseerden op om zich aan te melden via de website van de partij. "Twijfel niet langer en bouw samen met Forum voor Democratie aan een sterkere en betere toekomst voor Alphen aan den Rijn!", sluiten zij af.

Meer nieuws

Advertorial Eten en drinken gisteren 17:08

Bitterballen proeverij bij Van der Valk Avifauna

Bij Van der Valk Avifauna kunnen echte borrel liefhebbers hun hart ophalen met een heerlijke bitterballen proeverij. Deze smakelijke selectie bestaat uit maar liefst zes verschillende soorten bitterballen, elk met een unieke twist en verrassende smaakbeleving.

Geschiedenis gisteren 16:11

ArcheoLab geopend in Alphen: duik in het Romeinse verleden van Albaniana

In Bibliotheek Rijn en Venen is het ArcheoLab officieel geopend: een plek waar geschiedenis tot leven komt. Bezoekers kunnen hier zelf aan de slag met echte archeologische vondsten uit Romeins Albaniana, zoals de nederzetting heette waar nu Alphen aan den Rijn ligt. Met objecten uit lokale opgravingen biedt het ArcheoLab een unieke kans om het dagelijks leven van zo’n tweeduizend jaar geleden te ontdekken.

Advertorial Politiek plein gisteren 15:55

Alle raadsleden CDA-fractie geïnstalleerd in gemeenteraad Alphen aan den Rijn: klaar om aan de slag te gaan

Sinds afgelopen donderdag 16 april zijn alle 7 raadsleden van het CDA officieel geïnstalleerd in de gemeenteraad van Alphen aan den Rijn. Eerder werden op woensdag 1 april al zes raadsleden beëdigd, waarmee de fractie grotendeels van start kon gaan. Met de installatie van het zevende raadslid, Laura Zuidam, is de fractie nu compleet en klaar om zich de komende jaren volledig in te zetten voor de gemeente.

Maatschappelijk gisteren 14:16

Koninklijke onderscheiding voor Arry Zwaan

Tijdens de Algemene Ledenvergadering van sportvereniging ARC is Arry Zwaan onderscheiden met een Koninklijke onderscheiding. Burgemeester Erik van Heijningen reikte de onderscheiding op maandag 20 april uit. Zwaan is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau, als waardering voor zijn jarenlange inzet als vrijwilliger.

Advertorial Overige gisteren 13:03

HEMA en de Jostiband maken samen: de Jostisok

Een limited edition, vrolijke, retro sportsok in rood-wit-blauw waarmee aandacht wordt gevraagd voor inclusie en de vrijheid om te zijn wie je bent. De sok is exclusief te bestellen op jostibandvoorvrijheid.nl. Door de sok te dragen, laat je deze boodschap letterlijk zien. Met de aankoop draag je bovendien financieel bij aan de missie van de Jostiband.