Advertorial Politiek

Gert-Jan Schotanus voor Nieuw Elan

Zo vlak voor de verkiezingen is het prettig om een gezicht bij een naam te hebben. Nieuw Elan stelt dan ook de komende dagen haar top-10 kandidaten voor. Gert-Jan Schotanus is de nummer 9 op de kieslijst van Nieuw Elan.

"Mijn naam is Gert-Jan Schotanus, 46 jaar, getrouwd met Linda. Wij wonen met onze kinderen in  Boskoop. Sinds 2002 ben ik met een korte onderbreking actief in de politiek, eerder als raadslid en wethouder in de gemeente Boskoop en nu als raadslid in onze gemeente. In het dagelijks leven werk ik als directeur bij het Ashram College, eerder werkte ik bij het Wellant College in Boskoop.

Nieuw Elan is de lokale partij met daadkracht voor u als inwoner!
Voor de komende periode zijn identiteit van de dorpen en onderwijs  mijn speerpunten. Een nog krachtiger mbo voor de sierteelt en een doorgroei naar een hbo, dat is een kans voor onze gemeente. Staan voor de jeugd en de toekomst van de sierteelt!

De identiteit van onze dorpen is belangrijk. Respect voor de verschillen is belangrijk! Met eigen dorpsraden kunnen we daar een grote sprong voorwaarts maken! Dorpen in een natuurlijke omgeving waar het goed leven en mooi wonen is."

Stem daarom op mij! Lijst 2, nummer 9.
J.G. Schotanus (Gert-Jan)

Ps. Het allerbelangrijkste is om echt te gaan stemmen!


Meer nieuws

Nieuwe webshop voor Van Keeken Schoenen
Advertorial Winkels vandaag 17:37

Nieuwe webshop voor Van Keeken Schoenen

Van Keeken Schoenen is niet alleen de meest complete schoenenwinkel in Alphen aan den Rijn, ook online bestellen klanten hun schoenen. Onlangs vierde de winkel in Alphen aan den Rijn feestelijk de heropening, na een flinke verbouwing. De gloednieuwe winkel is nu groter dan ooit. Daarna was het de beurt aan de website, deze is volledig in een nieuw jasje gestoken.

Gemeente stelt Inclusie Agenda op voor inclusieve samenleving
Gemeente vandaag 16:33

Gemeente stelt Inclusie Agenda op voor inclusieve samenleving

In 2006 hebben de Verenigde Naties (VN) een verdrag aangenomen over gelijke rechten voor mensen met een beperking. Sinds 2016 is dit verdrag officieel van kracht in Nederland. Ook de gemeente Alphen aan den Rijn besteedt veel aandacht aan een inclusieve samenleving. In de gemeente wonen er zo'n 10.000 mensen met een beperking op fysiek of mentaal gebied.  

Welkom! Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring op onze website te verbeteren. We gebruiken deze cookies alleen voor het verzamelen van analytische gegevens. Deze gegevens zijn volledig anoniem en uw privacy wordt hierin niet aangetast.