Jongerenwebsite Alphen.NU heeft afgelopen weekend twee succesvolle feesten georganiseerd in Theater Castellum, namelijk de Summerbreak en Time2Flirt.
1200 tieners bezochten de stapavonden. Zo kwamen 750 Alphenaren naar de Summerbreak en 450 naar Time2Flirt. 'Dat had ik in mijn stoutste dromen niet durven hopen', zegt Maikel den Neijsel (Alphen.NU).
Aanstaande vrijdag begint voor alle Alphense scholieren de zomervakantie, maar veel middelbare scholieren hebben al sinds afgelopen weekend vakantie. De Summerbreak op vrijdag was speciaal over de onderbouw-jeugd en daar werd dan ook geen alcohol geschonken.
Op zaterdag (zestien-plus) wel. Het was een van de weinige mogelijkheden voor Alphense zestienplussers om uit te gaan, omdat veel Alphense horecagelegenheden geen bezoekers van zestien en zeventien jaar meer binnenlaten.
Foto: Alphen.NU