Advertorial Overige

Goud voor de mannen van Australia’s Thunder From Down Under!

Castellum Theater & Film

Het is de meest gewilde ‘Girls Night Out’: Australia’s Thunder From Down Under. De mannen hebben Nederland in no time veroverd met hun dansmoves en energieke shows en ze zijn zelfs beloond met een Gouden Award. Op 20 maart om 20:15 uur staan ze live in Castellum, Alphen aan den Rijn, en wie wil dat niet meemaken?

Het is alweer het 9e seizoen dat de Australiërs in Nederland spelen. In theater de Kom in Nieuwegein ontvingen ze dan ook een Gouden Award, uitgereikt door de VVTP-brancheorganisatie, om de mannen te eren voor hun inzet en bijdrage aan het Nederlandse theaterlandschap. Het is niet hun eerste award, want in Las Vegas ontvingen zij al awards voor Best Male Revue Show en Best Adult Attraction en mochten zelfs de sleutel van deze stad in ontvangst nemen.

Enthousiast publiek

Het enthousiaste publiek in Nieuwegein zorgde ervoor dat de decibelmeter vaak boven de 104 uitsloeg, waar doorgaans 94 de standaard is. Volgens Nick, een van de dansers: “The Dutch audience is one the most eager and friendly audience we have ever met. They embrace us and our show and treat us with so much respect. Holland is really one of our favourite countries to play in and fire up te audience…”

Bestel snel je kaarten en beleef een avond om niet snel meer te vergeten!

Button met meer info

Meer nieuws

Advertorial Feestdagen gisteren 16:50

Dé kersthit van dit jaar: De luxe 5-gangen kerstbox van ‘s Molenaarsbrug!

Wil jij met kerst een indrukwekkend diner serveren zonder stress, zonder boodschappenlijstjes en zonder lange kookuren? Dan zijn de kerstboxen van ‘s Molenaarsbrug precies wat je zoekt. Het team van ’s Molenaarsbrug neemt al het werk uit handen, zodat jij alleen nog hoeft af te maken en te genieten.

Evenement gisteren 15:10

Tweede editie van de Honden Kerstmarkt op 21 december

Op zondag 21 december vindt de tweede Honden Kerstmarkt plaats op het Thorbeckeplein in Alphen aan den Rijn. Tussen 12:00 en 16:00 uur kunnen hondenliefhebbers samen met hun viervoeter genieten van een feestelijke middag vol kraampjes, lekkernijen en verrassingen.

Maatschappelijk gisteren 14:30

Crowdfunding moet operatie mogelijk maken voor zieke Amilia

Ze wil niets liever dan een normaal leven leiden, maar de 26-jarige Amilia is ernstig ziek. De organen en bloedvaten in haar buik worden afgekneld, waardoor ze afhankelijk is van sondevoeding. Een operatie in Spanje biedt haar hoop op herstel. Omdat de zorgverzekering niet meebetaalt, is er een crowdfunding gestart. Inmiddels is al 76 procent van het benodigde bedrag binnen, maar het doel is 100 procent.

Advertorial Sport gisteren 13:20

PHC start in januari opnieuw met gratis 6-weken-programma

Wil je 2026 fit en vol energie beginnen? Potential Health Club (PHC) start in januari opnieuw met het succesvolle 6-weken-programma. En goed nieuws: ook deze ronde kun je het volledige bedrag terugvragen als je je doel behaalt!

Werkzaamheden gisteren 12:59

De Swaenswijkbrug gaat drie dagen dicht voor onderhoud

Het fiets- en voetpad van de Swaenswijkbrug is van maandag 15 december 07:00 uur tot woensdag 17 december 16:00 uur afgesloten. Er worden in deze periode onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd.

Gezondheid en welzijn gisteren 12:09

Bewegen tegen dementie

Er zijn spannende en mooie voornemens voor Stichting Help Anders en sportdocente Phemia de Boer in 2026. Dit wordt mogelijk gemaakt mede dankzij de steun van ZonMw.