Advertorial Politiek

'Groene polders maken gemeente aantrekkelijk'

Alphen aan den Rijn is prachtig gelegen midden in het Groene Hart. Van bijna overal in onze gemeente sta je je met een paar minuten fietsen in een groene polders. Het is deze mooie ligging die onze gemeente zo aantrekkelijk maken om in te wonen en te leven.

D66 vindt het behoud van de groene polders van groot belang. Deze groene omgeving biedt rust en ruimte en geeft mensen de mogelijkheid om te recreëren en ontspannen. Het behoud van de natuur, is van groot belang voor het welzijn van de inwoners. Daarom vindt D66 dat we zuinig moeten zijn op de groene polders en dat groen moet groen blijven. D66 is geen voorstander van nieuwe grote ontwikkellocaties voor woningen in het Groene Hart.

Agrarische bedrijven
Agrarische bedrijven zijn belangrijk voor de instandhouding van het groene buitengebied. D66 vindt dat agrarische bedrijven verschillende functies moeten kunnen combineren, bijvoorbeeld een agrarische functie met horeca, recreatieve of toeristische voorzieningen. Zo wordt het buitengebied toegankelijker voor mensen uit de stad en is er meer levensvatbaarheid voor de agrarische bedrijven.


Meer nieuws

100% coco feest in Castellum
Advertorial Overige gisteren 17:49

100% coco feest in Castellum

Het is bijna vakantie en dat betekent altijd dat er weer heel veel leuke films uitkomen. De meidenfilm van deze zomer is 100% Coco New York (de boekverfilming van het geweldige boek van Niki Smit). 

Welkom! Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring op onze website te verbeteren. We gebruiken deze cookies alleen voor het verzamelen van analytische gegevens. Deze gegevens zijn volledig anoniem en uw privacy wordt hierin niet aangetast.