Alphens.nl

Grote werkzaamheden in centrum Alphen: Wat staat er precies op de planning?

Sinds 29 april is het centrum van Alphen aan den Rijn getuige van aanzienlijke werkzaamheden die naar verwachting ruim een halfjaar zullen duren. Deze ingreep is het gevolg van noodzakelijke werkzaamheden aan het rioleringsstelsel. Maar wat houden deze werkzaamheden precies in en hoe wordt de overlast beperkt?

Om de hinder voor bewoners en ondernemers tot een minimum te beperken, worden de werkzaamheden gefaseerd uitgevoerd. Dit betekent dat het werk in kleine delen wordt opgesplitst, waardoor niet het gehele centrum tegelijkertijd wordt afgesloten.

Een van de eerste stappen in dit grootschalige project was de installatie van een pompput in de kruising van de Van Boetzelaerstraat en de Raadhuisstraat. Deze cruciale toevoeging aan het rioleringsstelsel legt de basis voor verdere vernieuwingen.

Komende week

In de komende week, week 19, zal de Gemeente doorgaan met het vernieuwen van de riolering in de Raadhuisstraat. Dit betekent dat er opnieuw verkeersmaatregelen van kracht zullen zijn en dat mogelijk bepaalde delen van de straat ontoegankelijk worden voor voetgangers en voertuigen.

Alphens.nl zal je de komende weken op de hoogte houden van de hinders rondom de werkzaamheden in de Raadhuisstraat.

 


Stuur een nieuwsbericht in
Stuur een nieuwsbericht in
Adverteer op Alphens.nl
Adverteer op Alphens.nl

Meer nieuws

Aarhof 50 jaar gisteren 17:08

Lucht je hart in De Aarhof: Steunpunt Zorg & Welzijn biedt hulp op maat

Sinds begin 2024 is het Steunpunt Zorg & Welzijn gevestigd in de Aarhof, in het pand waar voorheen Esprit kleding verkocht. Deze bijzondere voorziening in het winkelcentrum biedt Alphenaren de mogelijkheid om met allerhande vragen over zorg en welzijn terecht te kunnen. Inge van Oostende, gebiedsadviseur Centrum van de gemeente Alphen aan den Rijn, en Gwen van der Linden, buurtverbinder van Participe, delen met passie hoe het steunpunt het afgelopen jaar zijn meerwaarde heeft bewezen in de gemeente.

Gezondheid en welzijn gisteren 14:56

Bewegen in de Edelstenenbuurt

Na de succesvolle realisatie van stadstuin De Schittering en het versterken van de gemeenschapsbanden in de Edelstenenbuurt, zet Stichting Help Anders zich nu in voor een gezond en actief leven. De stichting heeft al meerdere initiatieven opgezet om bewegen in deze wijk met veel flats te stimuleren. Of je nu op zaterdag actief bent in stadstuin De Schittering, de Kwiek Beweegroute loopt of meedoet aan de 7 Keuvelenloop, je bent van harte welkom.

Sport gisteren 13:19

Alphense Lizzy de Greef wint ABN AMRO Open

De Alphense tennisspeelster Lizzy de Greef heeft een indrukwekkende prestatie geleverd door een titel te winnen op het ABN AMRO Open in Rotterdam Ahoy. Op haar social media deelde ze vol blijdschap: "Ik heb het ABN AMRO Open gewonnen! Ik heb een geweldige week gehad in Ahoy!"

Alphens.nl Magazine 2024 gisteren 11:03

Een goed gebaar maakt een wereld van verschil voor kinderen op Curacao

Een kleine droom kan grote verandering teweegbrengen. Jan Willem Regtering, Martijn Walvis, Esther Regtering Dening en Jessica Albers zetten zich vol passie in om dove en slechthorende kinderen op Curaçao een betere toekomst te bieden. Met Stichting Een Goed Gebaar geven ze deze kinderen dezelfde kansen als in Nederland. Benieuwd hoe zij dit realiseren en hoe jij kunt bijdragen? Lees snel verder!

Dieren gisteren 11:03

Dierenambulance zoekt eigenaar van gevonden hond Misty

De dierenambulance Alphen aan den Rijn is nog steeds op zoek naar de eigenaar van een gevonden hond die op 15 januari op de Handelsweg werd aangetroffen. De hond, inmiddels door de politie Misty genoemd, werd alleen, in de kou en mist zwervend aangetroffen door agenten van Politie Basisteam Alphen aan den Rijn.