Handtekeningen op koopovereenkomst 28 huurwoningen The Winston

Woonforte

Monique Brewster namens Woonforte en Mark Niersman namens Bouwbedrijf Niersman hebben hun handtekening gezet onder de Koop- en Aannemingsovereenkomst van 28 nieuwe huurwoningen in The Winston.

De bouw van project The Winston is al in volle gang door Bouwbedrijf Niersman. In het gebouw komen naast de 28 huurappartementen ook 43 koopappartementen die allemaal verkocht zijn. Op deze locatie aan de Siriusstraat zal over bijna twee jaar een fraai gebouw staan waar kopers en huurders een fijn thuis zullen vinden.

“Weer een mooie samenwerking tussen Woonforte en Niersman”, aldus Mark Niersman “We bouwen graag voor Woonforte en deze 28 sociale huurwoningen zijn een welkome aanvulling op de woonvoorraad in Alphen aan den Rijn””

Energiezuinig en duurzaam

De 28 huurwoningen van Woonforte liggen alle in het rode woonblok. De woningen zijn zelfstandige appartementen met eigen sanitair en een open keuken. Het zijn tweekamerwoningen met een zonnig balkon en een woonoppervlakte van ca. 50 m2. De verwarming gaat met een individuele warmtepompinstallatie in combinatie met vloerverwarming. Kortom: energiezuinig en duurzaam.

De start van de verhuur zal waarschijnlijk eind 2026 zijn. De oplevering is naar verwachting in de zomer van 2027.

Woonforte The Winston (1).jpg

Meer nieuws

Advertorial Overige vandaag 16:56

Boy en Esmee starten Bundl: "Samen inkopen voor hoge korting"

De prijzen van energie, zorg en andere basisbehoeften stijgen al jaren. Dat zien ook Alphenaren Boy en Esmee Lieftink. Met hun nieuwe platform www.Bundl.nl willen ze een eerlijke verdeling in de samenleving mogelijk maken: samen inkopen om hoge korting te verkrijgen. “Hoe groter de groep, hoe hoger de korting”, vertelt Boy.

Maatschappelijk vandaag 15:22

Kerstpakkettenactie 2025

Ook dit jaar wordt door het DPA (Diaconaal Platform Alphen) de bekende Kerstpakkettenactie georganiseerd. De Kerstpakkettenactie is er om iedere Alphenaar, waarvan iemand vindt dat hij of zij een steuntje in de rug verdient, een kerstpakket of kerstattentie te bezorgen.

Advertorial Feestdagen vandaag 14:59

Nieuwe smaken bij Kabalt’s Oliebollenkramen: Dit wil je proeven!

Zin in een oliebol, maar dan net even anders? Bij Kabalt’s Oliebollenkramen in Alphen aan den Rijn kun je deze winter je hart ophalen. Naast de vertrouwde klassiekers vind je dit seizoen nieuwe, verrassende smaken als de crème brûléebol, frambozenbol, speculoosbol met witte chocolade en de smeuïge toffee-bananenbol. En natuurlijk is ook de populaire dubaibol weer van de partij.  

Wonen en bouwen vandaag 14:05

Facelift en verduurzaming Lange Diamant van start

Monique Brewster (directeur-bestuurder van Woonforte), Marc van Tuin (technisch directeur Plegt-Vos Midden) en wethouder Gerard van As gaven het officiële startsein voor de uitvoering van het Verbeterplan Lange Diamant. Ze onthulden samen een bouwhekdoek met een artist impression en kleurplaten van kinderen, met als thema ‘Oog voor de toekomst’.

Milieu en duurzaamheid vandaag 13:14

Klimaatburgemeesters gehuldigd tijdens feestelijke bijeenkomst in Boskoop

Tijdens de Klimaatweek, op vrijdag 14 november, heeft gemeente Alphen aan den Rijn een feestelijke bijeenkomst georganiseerd om de vier Klimaatburgemeesters van 2025 te bedanken. De bijeenkomst vond plaats in het Boomkwekerijmuseum in Boskoop. Ferd Schelleman, Gerrit Hofland, Ilyes Machkor en Hans van Dam werden in het zonnetje gezet voor hun inzet het afgelopen jaar.