Wil je deze zomer fitter en strakker voor de dag komen? Potential Health Club biedt een speciaal programma voor mannen. Met Summer Shred werk je in acht weken gericht aan je lichaam en conditie.
Het Summer Shred-programma is ontwikkeld voor mannen die in korte tijd resultaat willen zien. Je traint meerdere keren per week onder begeleiding van coaches. Zij helpen je met een persoonlijk plan dat past bij jouw niveau en doelen.
Tijdens het programma ligt de focus op vetverlies en spieropbouw. Je volgt vaste trainingen en krijgt advies over voeding. Zo werk je niet alleen in de sportschool, maar ook thuis aan je resultaat.
Wat krijg je:
- 4 keer per week speciale 30 minuten groepslessen t.w.v. € 560,-
- Volledig uitgewerkt 8 weken e-book incl. voedingsschema's t.w.v. € 300,-
- Een toegewezen personal coach t.w.v. € 150,-
- Whatsapp toegang community + PHC-team t.w.v. € 100,-
- Toegang tot de PHC app t.w.v. € 75,-
- 4 keer InBody meting t.w.v. € 200,-
Je krijgt 50% korting op de normale prijs van het programma. Daardoor betaal je nu € 697.
Begeleiding en structuur
Een belangrijk onderdeel van het programma is de begeleiding. De coaches houden je voortgang bij en sturen bij waar nodig. Daardoor blijf je gemotiveerd en weet je waar je aan toe bent.
Je traint in een groep met andere deelnemers. Dat zorgt voor extra motivatie.
In acht weken zichtbaar resultaat
De looptijd van acht weken maakt het programma overzichtelijk. Je werkt naar een duidelijk eindpunt toe. Dat helpt om vol te houden.
Door de combinatie van training, voeding en begeleiding vergroot je de kans op resultaat. Het doel is dat je na acht weken fitter bent en meer zelfvertrouwen hebt over je lichaam.
Meedoen met Summer Shred
Het Summer Shred-programma start op vrijdag 1 mei bij Potential Health Club in Alphen aan den Rijn. Er zijn een aantal plekken beschikbaar.