Alphenaren Alex en Carlo begonnen met een simpel idee: op een bijzondere plek een liveset spelen tijdens zonsondergang. Gewoon omdat ze van housemuziek houden, graag creatief bezig zijn en magische momenten willen vastleggen. Dat deden ze: midden in een weiland begonnen ze te draaien. Dat smaakte naar meer. Nu organiseren ze Sunset House opnieuw bij Sunset Beachbar.
Hoe het ooit begon
Op een zwoele zomeravond pakten Alex en Carlo hun dj‑gear, camera’s en drone en trokken de weilanden in. ‘In the middle of nowhere’ bouwden ze alles op en begonnen met draaien. Wat volgde was een unieke ervaring: fietsers en wandelaars kwamen langs, een tractor met twee jonge boerinnen haalde de laatste hooibalen op, en als kers op de taart kleurde een adembenemende zonsondergang de hemel, terwijl de volle maan aan de horizon verscheen.
Dat smaakte naar meer
Daar moest een vervolg op komen. Thijs Bezemer van Sunset Beachbar werd benaderd; na het zien van de video was hij meteen enthousiast. Zondag 20 augustus 2023 werd als geschikte datum gekozen. Geen grootschalige promotie, maar vrienden en familie als publiek.
"Maar zoals altijd bij goed weer, was het gezellig druk bij de beachbar", vertelt Carlo. "Mensen dansten op de steiger, relaxten op hun bootjes met een drankje in de hand, en genoten van de zomerse houseklanken, allemaal onder een prachtige zonsondergang."
Waarom niet nog een keer?
Thijs zocht naar een nieuwe beleving voor de Beachbar. Dus Sunset House wordt teruggebracht. Groter, langer, meer mensen, boten, zomerse vibes en beats. Met exclusieve, zomerse outfits, helemaal in Sunset House-stijl. Kom jij ook langs? Op vrijdag 11 juli van 17:00 tot 23:00 uur, aan het water bij de Sunset Beachbar.