Wie de Euromarkt kent, kent Huigen Wonen. Het familiebedrijf dat al decennialang een begrip is in Alphen aan den Rijn, heeft een nieuwe stap gezet. Letterlijk een paar meter verderop. Huigen Wonen is verhuisd van Euromarkt 115 naar Euromarkt 15 – een frisse start op vertrouwde bodem.
Verhuizen om vooruit te kunnen
De verhuizing was geen spontane keuze. Door de nieuwbouwplannen op de Euromarkt moest Huigen Wonen plaatsmaken. Wachten was een optie geweest, maar stilzitten past niet bij het bedrijf. Het team wilde dóór. Vernieuwen. Investeren in de toekomst.
“Als je weet dat je weg moet, ga je niet meer vernieuwen op je oude plek”, was de gedachte. En dus werd er gezocht naar een nieuwe locatie. Een zichtlocatie, met goede bereikbaarheid en gratis parkeergelegenheid. Niet te ver van de oude, vertrouwde plek. Die werd gevonden – slechts een paar meter verderop.
En zo begon een intensieve periode van verbouwen en verhuizen. De oude winkel werd volledig leeggehaald, het nieuwe pand maandenlang verbouwd en tot in detail gefinetuned. Nu de verhuizing achter de rug is, kan het team zich weer volledig richten op waar zij het beste in zijn: persoonlijk en uitgebreid advies geven.
Een frisse uitstraling, dezelfde vertrouwde waarden
Met de verhuizing heeft Huigen Wonen ook gekozen voor een vernieuwde huisstijl en een nieuw logo. Het uiterlijk is frisser, moderner en misschien zelfs wat chiquer. Maar wie binnenstapt, merkt meteen: de kern is onveranderd.
De warme, huiselijke sfeer is gebleven. Sterker nog, die is misschien wel meer voelbaar dan ooit. De nieuwe winkel is ruim opgezet met verschillende inspirerende hoekjes voor vloeren, behang, raamdecoratie en meer. Het voelt als een gezellige huiskamer waar je op je gemak rondkijkt en ideeën opdoet. En dat is precies de bedoeling.
De tekst gaat verder onder de afbeeldingen.



Familiebedrijf in hart en nieren
Huigen Wonen is een écht familiebedrijf. Het bedrijf werd opgericht door de grootvader van de familie, waarna Mark en zijn vrouw Carla het bedrijf 33 jaar geleden hebben voortgezet op Euromarkt 115. De dag dat zij precies 33 jaar gevestigd waren op euromarkt 115, opende de nieuwe winkel op Euromarkt 15 haar deuren – een bijzonder moment waarop de cirkel mooi rond was.
Vandaag de dag is ook de derde generatie actief binnen het bedrijf. De kinderen van Mark en Carla, Romy en Olivier, werken met dezelfde toewijding en passie mee aan de toekomst van Huigen Wonen. Met respect voor alles wat in al die jaren is opgebouwd, en met een frisse blik op wat nog komt.
Al meer dan drie decennia staat kwaliteit centraal. Die lijn wordt voortgezet én verder versterkt in de nieuwe winkel.
Voor ieder budget, voor iedere woonwens
Hoewel de uitstraling vernieuwd en stijlvol is, is Huigen Wonen er nadrukkelijk voor iedereen. Van starter tot doorstromer. Van praktisch en betaalbaar tot exclusief maatwerk.
Een laminaatvloer vanaf € 14,95 per vierkante meter? Dat kan. Een luxe ontwerp met hoogwaardige materialen? Ook dat kan. Voor ieder budget en iedere woonwens wordt meegedacht.
De tekst gaat verder onder de afbeelding.

Klaar voor de toekomst
Met de verhuizing naar Euromarkt 15 is een nieuw hoofdstuk begonnen. Een frisse winkel, een nieuwe generatie aan het roer, maar met dezelfde vertrouwde service en kwaliteit.
In maart volgt nog een feestelijke opening, maar bezoekers zijn nu al van harte welkom om de vernieuwde winkel aan Euromarkt 15 te ontdekken.