Advertorial Economie

Ikwilopslagruimtehuren.nl nu ook in Alphen

Ikwilopslagruimtehuren.nl

Verhuizing, verbouwing of simpelweg wat extra spullen opslaan? Dat is geen probleem bij ikwilopslagruimtehuren.nl! Opslagruimtes van 6 m3 tot aan 140 m3, voor een maand of jarenlang, het is nu allemaal mogelijk in Alphen aan den Rijn.

Vijf jaar geleden begonnen Niels Fokkema en zijn vrouw Paula met ikwilopslagruimtehuren.nl in Nieuwkoop. Een jaar geleden opende hij een vestiging in Uithoorn en sinds 1 augustus 2021 kan je ook in Alphen terecht voor opslagruimte. De drie locaties zijn bedoeld om het gebrek aan opslagruimte op te lossen voor een grote groep particulieren en zzp’ers.

‘’We hebben ruim 2.000 m2 opslagplezier met bijna 300 opslagboxen’’, vertelt Niels. ‘’De oppervlakte van de boxen verschillen ook enorm. We hebben dus voor iedereen een passende opslagruimte beschikbaar.’’ Daarnaast kan je al een opslagruimte huren vanaf één maand. ‘’En dat natuurlijk tegen een scherp tarief.’’ Bij ikwilopslagruimtehuren.nl kan je al een opslagruimte huren voor € 39 per maand, zonder verborgen kosten. 

Particuliere opslagmogelijkheden

Inboedel zoals stoelen, tafels of bedden die je tijdelijk niet nodig hebt en thuis in de weg staan, kan je voordelig en flexibel bij ikwilopslagruimtehuren.nl opslaan. Bij een verhuizing waar je tijdelijk tussen twee huizen in zit, kan je de complete inboedel in één van de opslagunits opslaan.

‘’Met 15 verschillende formaten opslagruimtes, zeecontainer verhuur en opslagcontainers kunnen wij altijd een geschikte opslagruimte aanbieden, of dit nu voor alleen een paar verhuisdozen of een complete inboedel is.’’

Zakelijke opslagmogelijkheden

Naast opslagruimtes voor particulieren verhuurt ikwilopslagruimtehuren.nl ook ruimtes die dienen voor extra magazijnruimte, gereedschap opslag, webshop opslag en ZZP’er opslag.

Ikwilopslagruimtehuren.nl is gevestigd aan De Schans 23. Wil je meer informatie ontvangen of direct een ruimte reserveren? Neem dan vrijblijvend contact met ikwilopslagruimtehuren.nl op. Bel 085-4017316 of vul het contactformulier in.

Meer nieuws

Rondje Alphie vandaag 16:00

Rondje Alphie met Jelte Tuinenburg van VLYT beachbar

In de nieuwste aflevering van Rondje Alphie maken we kennis met Jelte Tuinenburg. Deze Alphense horecaman timmert hard aan de weg. Met ervaring bij verschillende horecazaken in Alphen zet Jelte nu de volgende stap: zijn eigen beachbar. In de video vertelt hij er meer over.

Advertorial Politiek plein vandaag 15:01

“Niet onze koers, wel de realiteit“: VVD over coalitieadvies Nieuw Elan, CDA, Pro en D66

De VVD in Alphen aan den Rijn heeft gereageerd op het verslag van informateur Kees van der Staaij, waarin wordt voorgesteld om een coalitie te vormen tussen Nieuw Elan, CDA, Pro en D66. Tijdens de gemeenteraadsvergadering van 16 april 2026, waarin de informateur zijn advies toelichtte, gaf fractievoorzitter Peter van Waaij namens de VVD deze reactie.

Wonen en bouwen vandaag 14:33

Dreigende sloop Gipshallen in Alphen blokkeert circulair ontwikkelplan gevestigde ondernemers

Een ambitieus plan voor de ontwikkeling van het Nautisch Circulair Centrum (NCC) in de Rijnhaven dreigt voortijdig te stranden door een gebrek aan medewerking van de Gemeente Alphen aan den Rijn. Initiatiefnemers Nova Watersport en Haven aan den Rijn - momenteel gevestigd in de Gipshallen aan de Rijnhaven - hebben een plan ontwikkeld om de verouderde hallen te transformeren tot een aansprekende innovatiehub voor elektrisch varen en circulair vakmanschap: het Nautisch Circulair Centrum.

Overige vandaag 13:26

Alphense schrijver Ruard Wallis de Vries schrijft novelle over Ridderveld

Schrijver Ruard Wallis de Vries (1967), die opgroeide in Alphen aan den Rijn, zal deze maand een nieuwe novelle uitbrengen waarin de Alphense wijk Ridderveld centraal staat. In Paaltjesvechten blikt hij terug op zijn jeugd in de wijk, zonder daarbij te vervallen in nostalgie.