Informatieavond Milieueffectrapportage en volgende stappen Máximabrug

23 augustus 2011

De gemeenteraden van Alphen aan den Rijn en Rijnwoude hebben in maart en april een besluit genomen over twee locaties voor de Maximabrug: een voorkeurslocatie (bij Agrifirm) en een alternatieve locatie (in de Gnephoek). De gemeenten Alphen aan den Rijn en Rijnwoude organiseren een informatiebijeenkomst voor geïnteresseerden op woensdag 24 augustus. Tijdens de informatieavond informeren de beide gemeenten u over de milieueffectrapportage en vervolgstappen bij de Maximabrug.

U bent van harte welkom om bij deze informatieavond aanwezig te zijn op woensdag 24 augustus van 20.00 tot 21.30 uur in het parkrestaurant te Avifauna.

Milieueffectrapportage
Tot en met 2 september ligt de Notitie Reikwijdte en Detailniveau ter inzage op het gemeentehuis van Rijnwoude en het stadhuis van Alphen aan den Rijn. Deze notitie beschrijft de uitgangspunten van de milieueffectrapportage. U kunt tot en met 2 september uw zienswijze op deze uitgangspunten indienen bij:

Gemeente Alphen aan den Rijn
Afdeling Ruimtelijke Ordening
t.a.v. dhr. L.M. de Jong
Postbus 13
2400 AA Alphen aan den Rijn
e-mail: mermaximabrug@alphenaandenrijn.nl

Aanmelden en informatie
Wij verzoeken u om ons per email (maximabrug@alphenaandenrijn.nl) te informeren of u aanwezig zult zijn op de informatiebijeenkomst. Voor meer informatie kunt u kijken op www.alphenaandenrijn.nl/maximabrug of op de website www.rijnwoude.nl

Voor meer informatie kunt u kijken op www.alphenaandenrijn.nl/maximabrug

 

 

Meer nieuws

Weekoverzicht gisteren 15:33

Het nieuws van week 23 in één overzicht

Wat speelde er afgelopen week in Alphen aan den Rijn? Van een politieactie in het Bospark tot sportieve successen op het voetbalveld: je leest het in ons wekelijkse nieuwsoverzicht.

Milieu en duurzaamheid gisteren 13:24

Welke duurzame ondernemer verdient de Groene Pluim?

Steeds meer bedrijven en organisaties in Alphen aan den Rijn zetten stappen op het gebied van duurzaamheid. Toch blijft die inzet vaak buiten beeld. Daarom gaat Stichting De Groene Pluim ook in 2026 weer op zoek naar ondernemers die een verschil maken voor mens, milieu en maatschappij.

Evenement gisteren 10:20

Regen houdt feestend Alphen niet tegen tijdens spectaculaire zaterdag van Zomerspektakel

Ondanks de regenbuien die zaterdag over Alphen aan den Rijn trokken, was de sfeer op Zomerspektakel onveranderd uitbundig. Duizenden bezoekers genoten van optredens van topacts en feestelijke shows. Het weer bleek geen enkele reden om naar huis te gaan: integendeel, het publiek maakte er samen een onvergetelijke festivaldag van.

Sport 6 jun 2026 18:49

ARC promoveert naar de 4e divisie

Na in Alphen met 1-1 gelijk gespeeld te hebben, werd vandaag in Hellevoetsluis met 0-2 gewonnen van V.V. Nieuwenhoorn.

Advertorial Sport 6 jun 2026 16:59

Van een kettlebell in het park naar een sportschool vol leven: Evi de Niet ziet haar droom uitkomen

Een kettlebell van de Action, een loopladder en een parkje als trainingslocatie. Meer had Evi de Niet in de beginjaren van Evi Sports niet nodig. Nu, enkele jaren later, lopen er dagelijks tientallen tot honderden sporters door haar sportschool en bestaat haar team uit negen trainers en negen online coaches. Als ze terugkijkt op die reis, overheerst vooral één gevoel: trots.