Alphen Stad FM/TV doet vandaag uitgebreid verslag van de Alphense Jaarmarkt op radio, televisie en internet. Nog altijd is de Jaarmarkt in Alphen de grootste van Nederland.
Woensdag 21 september om 07.00 uur wordt gestart met een zestien uur durende marathonuitzending op de radio, waarin tot 23.00 uur alles van de Jaarmarkt te volgen is.
De verslaggevers van het radiostation doen verslag van de kramenmarkt, de paardenmarkt, de cultuurmarkt, het sportplein en de muziekoptredens op het Paradijsplein, het Rijnplein en in de Julianastraat. Daarnaast testen Mike Mourits en Niels de Winter de hele dag de kermisattracties op het Aarplein.
Michel la Faille (07.00-10.00 uur), Ed van Vliet (10.00-13.00 uur), Danny de Bruin (13.00-16.00 uur), Kevin van Arnhem (16.00-19.00 uur), Peter Trimp met Geert van Duin en Richard Lindeman (19.00-23.00 uur) presenteren Jaarmarktradio.
Uitgebreide televisiereportage
Ook de televisieverslaggevers en cameramensen zitten niet stil. Een uitgebreide reportage van de Alphense Dagen, met sfeerimpressies en veel gezeliigheid, wordt woensdag 21 september vanaf 19.00 uur uitgezonden op televisie bij Alphen Stad FM/TV. De uitzending wordt op de reguliere uitzendtijden van Alphen Stad TV herhaald. Op de website van de Alphense omroep zijn veel nieuwsupdates te vinden.