Advertorial Overige

Jip wint VOAward: “Als je een prijs wint omdat je mensen helpt, dan heb je echt gewonnen”

Alphens.nl

De Alphense ondernemer Jip van Bogaert van Ongedierte Randstad is verkozen tot ZZP’er van het jaar 2026 tijdens de VOAwards afgelopen donderdagavond. Een bijzondere erkenning voor zijn inzet.

“Ik had het totaal niet verwacht”, vertelt Jip. “Je zit daar met allemaal goede en bekende ondernemers in de zaal. Dat deze mij dan als winnaar hebben uitgeroepen doet mij extra deugd."

Jip denkt dat het persoonlijke filmpje waarin hij zichzelf voorstelde en de goede service die hij tot nu toe altijd discreet verleend heeft, indruk maakte. “Achteraf hoorde ik dat veel mensen het filmpje als eerlijk en oprecht ervaarden. Dat klopt wel, ik ben altijd open en eerlijk."

Vrijblijvend bouwkundige ongedierte inspectie voor Alphense bedrijven

Met het winnen van de prijs wil Ongedierte-Randstad iets terugdoen. Daarom biedt Jip alle bedrijven in Alphen aan den Rijn een vrijblijvende bouwkundige inspectie aan. “Ik kom vrijblijvend langs om zwakke plekken en ongediertegevoelige gebreken in kaart te brengen”, legt hij uit. “Zo voorkom je dat je ongedierte krijgt. Op het moment dat je er achter komt is de geest al uit de fles en stop hem er daarna nog maar weer eens in. Dat is in een hele klus.”

Een afspraak maken is eenvoudig en zonder verplichtingen. Dat kan eenvoudig via de website of door telefonisch contact op te nemen via 0172 786946. “Het is belangrijk dat bedrijven weten waar hun risico’s liggen. Laat me langskomen zodat we er vroeg tijdig bij zijn en er geen probleem kunnen ontstaan.”

In gesprek met Jip

“Ik wil bedrijven en mensen helpen. Dat is wat mij drijft. En als je een prijs wint omdat je mensen helpt, dan heb je echt gewonnen in het leven”, zegt Jip. “Dus: heb je een bedrijfspand in Alphen? Neem contact met me op. Dan kijk ik met je mee.”

Jip VOA Awards

Meer nieuws

Vermissing gisteren 15:48

Jongen korte tijd vermist in De Aarhof, snel weer terecht

Woensdagmiddag is in winkelcentrum De Aarhof in Alphen aan den Rijn korte tijd een 8-jarige jongen vermist geweest. De vermissing leidde tot een grote zoekactie in en rond het winkelcentrum. Gelukkig werd het kind snel weer in goede gezondheid teruggevonden.

Advertorial Evenement gisteren 12:59

Themabijeenkomst Poëzie voor kinderen met schrijvers Hans en Monique Hagen

Elk jaar is er eind maart de UNESCO Wereld Poëziedag met als doel het lezen en schrijven van poëzie te bevorderen. Poëzie is heel geschikt om te werken aan de taalontwikkeling en woordenschat van jonge kinderen. Daarom organiseren bibliotheek Rijn en Venen en de educatieafdeling van Parkvilla een inspiratiebijeenkomst op 4 maart voor leerkrachten basisonderwijs én voor professionals in de kinderopvang vanuit de subsidie Cultuureducatie met Kwaliteit.

Evenement gisteren 11:43

Welke straat mag zich dit jaar de 'Leukste Straat van Alphen' noemen?

Alphen aan den Rijn maakt zich weer klaar voor een van de gezelligste competities van het jaar: De Leukste Straat van Alphen. Samen met De Fantasie Compagnie gaat de Stichting 20 van Alphen opnieuw op zoek naar de straat die uitblinkt in versiering én de lopers het warmste welkom geeft.

Evenement gisteren 10:12

Opfriscursus rijvaardigheid voor 65-plussers

Ben je een ervaren bestuurder, maar vraag je je wel eens af hoe goed je de verkeersregels en -borden nog kent? Of wil je gewoon eens samen met een professionele rijinstructeur kijken hoe je nu rijdt? Dan is dit jouw kans! Zonder enige gevolgen voor je rijbewijs kun je deelnemen aan een leerzame en gezellige opfriscursus. Gewoon, als extra zekerheid voor jezelf.