Jostiband repeteert met Trijntje Oosterhuis voor concert in de Adventskerk

Vrienden van de Adventskerk

Over iets meer dan een week is het zover. Dan treedt de Jostiband op in de Adventskerk met niemand minder dan Trijntje Oosterhuis. En daar moet natuurlijk wel voor gerepeteerd worden.

Overal waar de Jostiband komt is het feest, dus stichting Vrienden van de Adventskerk vond het toepasselijk om hen uit te nodigen voor een spetterend optreden ter gelegenheid van het jubileumjaar van de Adventskerk. Optreden doet de Jostiband niet alleen. Speciale gast die avond is Trijntje Oosterhuis, één van de beste zangeressen van Nederland. Een unieke samenwerking voor zowel de bandleden van de Jostiband, dirigent Lyan Verburg als zangeres Trijntje Oosterhuis.

Voor zo’n concert moet natuurlijk ook gerepeteerd worden. Woensdagavond repeteerde de Jostiband met het hele orkest. Ook Trijntje Oosterhuis kwam langs om te oefenen voor het concert dat op vrijdag 11 maart plaatsvindt.

Extra tickets beschikbaar

Extra blij is de organisatie van het jubileumjaar nu de coronamaatregelen zijn versoepeld. Met deze versoepelingen kunnen extra kaarten verkocht worden en is het zelfs mogelijk om alle beschikbare plaatsen in de kerk te verkopen. Er is geen anderhalve meter afstand meer nodig en geen mondkapje. “Dit is ons eerste concert sinds maart 2020 (!), en dan ook nog in onze eigen gemeente!“,  zegt orkestleider en dirigent Lyan Verburg. “Dubbelfeest.”

De kaartverkoop verloopt via Alphens.nl. Entreeprijs is € 27,50 per ticket inclusief één pauzedrankje. Vrienden van Stichting Vrienden van de Adventskerk betalen een speciale vriendenprijs € 22,50 per ticket inclusief één pauzedrankje. Het concert start om 20:00 uur en eindigt om circa 22:00 uur. De opbrengst komt geheel ten goede aan het behoud van de Adventskerk als monumentaal en kostbaar religieus erfgoed.

Voor meer informatie over het jubileumjaar 100 jaar Adventskerk, verwijzen we naar de website van Stichting Vrienden van de Adventskerk.

Meer nieuws

Advertorial Overige vandaag 16:56

Boy en Esmee starten Bundl: "Samen inkopen voor hoge korting"

De prijzen van energie, zorg en andere basisbehoeften stijgen al jaren. Dat zien ook Alphenaren Boy en Esmee Lieftink. Met hun nieuwe platform www.Bundl.nl willen ze een eerlijke verdeling in de samenleving mogelijk maken: samen inkopen om hoge korting te verkrijgen. “Hoe groter de groep, hoe hoger de korting”, vertelt Boy.

Maatschappelijk vandaag 15:22

Kerstpakkettenactie 2025

Ook dit jaar wordt door het DPA (Diaconaal Platform Alphen) de bekende Kerstpakkettenactie georganiseerd. De Kerstpakkettenactie is er om iedere Alphenaar, waarvan iemand vindt dat hij of zij een steuntje in de rug verdient, een kerstpakket of kerstattentie te bezorgen.

Advertorial Feestdagen vandaag 14:59

Nieuwe smaken bij Kabalt’s Oliebollenkramen: Dit wil je proeven!

Zin in een oliebol, maar dan net even anders? Bij Kabalt’s Oliebollenkramen in Alphen aan den Rijn kun je deze winter je hart ophalen. Naast de vertrouwde klassiekers vind je dit seizoen nieuwe, verrassende smaken als de crème brûléebol, frambozenbol, speculoosbol met witte chocolade en de smeuïge toffee-bananenbol. En natuurlijk is ook de populaire dubaibol weer van de partij.  

Wonen en bouwen vandaag 14:05

Facelift en verduurzaming Lange Diamant van start

Monique Brewster (directeur-bestuurder van Woonforte), Marc van Tuin (technisch directeur Plegt-Vos Midden) en wethouder Gerard van As gaven het officiële startsein voor de uitvoering van het Verbeterplan Lange Diamant. Ze onthulden samen een bouwhekdoek met een artist impression en kleurplaten van kinderen, met als thema ‘Oog voor de toekomst’.

Milieu en duurzaamheid vandaag 13:14

Klimaatburgemeesters gehuldigd tijdens feestelijke bijeenkomst in Boskoop

Tijdens de Klimaatweek, op vrijdag 14 november, heeft gemeente Alphen aan den Rijn een feestelijke bijeenkomst georganiseerd om de vier Klimaatburgemeesters van 2025 te bedanken. De bijeenkomst vond plaats in het Boomkwekerijmuseum in Boskoop. Ferd Schelleman, Gerrit Hofland, Ilyes Machkor en Hans van Dam werden in het zonnetje gezet voor hun inzet het afgelopen jaar.