Advertorial Evenement

Kaarten Dutch SummerVibes Open Air volop in verkoop: kaarten vanaf € 28,50

Dutch SummerVibes Open Air

De kaartverkoop voor Dutch SummerVibes Open Air is al enige tijd bezig en loopt gestaag door. Met het evenement op vrijdag 3 juli in het vooruitzicht, weten steeds meer bezoekers hun ticket alvast veilig te stellen.

De early bird tickets zijn inmiddels uitverkocht en op dit moment zijn er nog reguliere tickets beschikbaar vanaf € 28,50 (ex fee).

Ook dit jaar staat er weer een sterke line-up klaar met namen als André Hazes, Gerard Joling, Quido van de Graaf, Kimberly Fransens, Davy Keys en Ammar. Daarnaast is er volop ruimte voor regionaal talent, met optredens van onder anderen Helemaal Top, Alphens Feestteam, Leev en Daya Hendrix.

Voor deze prijs krijgen bezoekers een complete avond uit met live muziek, sfeer en entertainment. Juist omdat de datum dichterbij komt, kiezen veel mensen ervoor om hun ticket niet meer uit te stellen.

Wie slim is, profiteert nu nog van de huidige prijs. Tickets en meer informatie: www.summervibesopenair.nl.

Meer nieuws

Advertorial Evenement vandaag 17:03

Twee zaterdagen vol energie in Poppodium MAX

De komende weken staat Poppodium MAX in het teken van twee totaal verschillende, maar minstens zo spraakmakende avonden. Van tijdloze rockklassiekers tot rauwe Haagse hiphop: muziekliefhebbers kunnen hun hart ophalen op zaterdag 11 en 18 april.

Rondje Alphie vandaag 16:00

Rondje Alphie met Jesse Scholten

In de nieuwste aflevering van Rondje Alphie maken we kennis met Jesse Scholten. De 24-jarige Alphenaar zette onlangs een indrukwekkende prestatie neer met maar liefst 8.100 pull-ups in minder dan 24 uur - goed voor een Nederlands record. Benieuwd naar zijn verhaal en doorzettingsvermogen? Je ziet het in de nieuwste video.

Advertorial Evenement vandaag 15:56

Eight & Date bij Grand Café Eight – daten in First Dates-sfeer

Op zondag 31 mei verandert Grand Café Eight in Alphen aan den Rijn in hét decor voor een bijzondere avond: Eight & Date. Een uniek dinerconcept waarbij singles niet alleen genieten van een verrassingsmenu, maar ook van zorgvuldig samengestelde tafelgezelschappen. Denk aan het populaire tv-programma First Dates — maar dan persoonlijker, lokaler en met échte aandacht voor matching.

Winkels vandaag 15:00

Feestelijke opening Smart Telecom Store

Morgen opent de nieuwe Smart Telecom Store feestelijk haar deuren. De eigenaren, de gebroeders Rafet en Mehmet, zijn bekende gezichten voor veel Alphenaren. De winkel is vanaf 09:00 uur geopend en iedereen is van harte welkom om de opening mee te vieren en kennis te maken met het aanbod.

Advertorial Eten en drinken vandaag 12:02

Een sfeervolle wijnbeleving voor echte liefhebbers

In de sfeervolle bovenruimte van Maggie Blue organiseert La Bodega ’87 een reeks prachtige wijnproeverijen. Geen massale setting, maar een persoonlijke proeverij aan tafel, in een informele en stijlvolle omgeving, waar beleving, aandacht en inhoud samenkomen. Of je nu een doorgewinterde wijnliefhebber bent of gewoon zin hebt in een gezellige middag of avond uit: er staan weer een aantal heerlijke proeverijen op de planning.