20 van Alphen/Stichting Tikkertje

Lopers en sponsoren halen tienduizenden euro’s op voor Stichting Tikkertje

Tijdens de 20 van Alphen hebben lopers en sponsoren zich massaal ingezet voor Stichting Tikkertje. Dankzij inschrijfgeld, extra donaties en QR-codes langs het parcours werd er een mooi bedrag opgehaald. Zaterdag ontving de familie van de Alphense Seppe, voor wie de stichting is opgericht, een cheque van ruim € 3.000 uit handen van de organisatie.

Maar dat was niet alles. Het Alphense bedrijf Lieftink zette zich ook vol overgave in. Meer dan honderd lopers wisten hun familie en vrienden te mobiliseren om te sponsoren. Daarnaast deed het bedrijf zelf nog een flinke bijdrage, waardoor er maar liefst € 17.670 werd opgehaald.

Hoop op een doorbraak

Stichting Tikkertje werd opgericht door de ouders van de 10-jarige Seppe, die lijdt aan restrictieve cardiomyopathie—een zeldzame en ongeneeslijke hartafwijking. Het doel van de stichting is om onderzoek naar gentherapie te financieren, een veelbelovende techniek die in de toekomst een genezing zou kunnen bieden.

Voor dat onderzoek is in totaal 500.000 euro nodig. Inmiddels staat de teller op 230.516 en met ondersteuning van de Hartstichting komt de doorbraak steeds dichterbij. De hoop is dat het onderzoek snel van start kan gaan.

Wil je meer weten of helpen? Ga naar deze website en draag bij aan de strijd tegen deze hartziekte.


Stuur een nieuwsbericht in
Stuur een nieuwsbericht in
Adverteer op Alphens.nl
Adverteer op Alphens.nl

Meer nieuws

Advertorial Horeca gisteren 17:11

Lunchen bij ’t Zusje in Park Rijnstroom: Bourgondisch genieten in de middagzon

Sinds begin april is Alphen aan den Rijn een culinaire hotspot rijker: ’t Zusje heeft haar deuren geopend in het sfeervolle Park Rijnstroom. En hoewel het restaurant vooral bekendstaat om haar avondvullende bourgondische dinerformule, kun je er nu ook overdag terecht voor een verrassende lunchervaring.

Weekoverzicht gisteren 14:33

Het belangrijkste nieuws van week 17 in één overzicht

Wat gebeurde er afgelopen week in Alphen aan den Rijn? Van een dringende oproep van kledingbank Alphen tot meer informatie over de Alphense traditie in de Julianastraat. Je leest het hier!

Muziek gisteren 12:33

De Alphense Orgelzomer in Alphen aan den Rijn

Van april tot en met september 2025 is er de Alphense Orgelzomer in Alphen aan den Rijn. Jong muzikaal talent uit de regio treedt op onder begeleiding van Simon Stelling. De Adventskerk nodigt je uit om te komen kijken en luisteren naar prachtige muzikale stukken. 

Terugblik gisteren 11:34

Zonnige en feestelijke Koningsdag in Alphen aan den Rijn

Zonnebril op, oranje outfit aan en genieten maar! In Alphen aan den Rijn zat de sfeer er zaterdag al vroeg in tijdens Koningsdag. Overal klonken vrolijke deuntjes, kleedjes lagen vol schatten en het Europapark veranderde in een paradijs voor kinderen.

Terugblik gisteren 10:24

Ouderwets straatfeest in de Julianastraat

Alphen aan den Rijn vierde vrijdagavond Koningsnacht in stijl. In de Julianastraat werd de traditie in ere hersteld met een straatfeest, georganiseerd door Alle Hens en Café Schatjes.