Loterij in winkelcentrum Ridderhof

De winkeliers van winkelcentrum Ridderhof starten vrijdag met een lotenactie. Het winkelend publiek krijgt loten, waarmee prijzen te winnen zijn die door de winkels beschikbaar zijn gesteld.De ondernemers hopen met dit initiatief dat de Alphenaren weer terugkeren naar het winkelcentrum.Sinds de dramatische dag, 9 april 2011, bezoeken veel minder mensen de Ridderhof en kampen de ondernemers met een flinke omzetdaling. Op 9 april schoot Tristan van der Vlis zes mensen dood, verwondde hij zeventien anderen en beroofde tot slot zichzelf van het leven.

Meer nieuws

Evenement vandaag 15:48

Indringende verhalen uit crisisgebieden: Tineke Ceelen spreekt bij Buurten &Zo

Op dinsdag 10 juni is Tineke Ceelen te gast bij Buurten &Zo in Alphen aan den Rijn. Als voormalig directeur van Stichting Vluchteling heeft zij ruim twintig jaar lang met hart en ziel gewerkt voor mensen op de vlucht. Tijdens deze avond vertelt ze over haar ervaringen in conflictgebieden én over haar nieuwe boek, waarin haar indrukwekkende verhalen zijn gebundeld.

Advertorial Jubileum vandaag 13:34

Alphen viert 100 jaar zwemplezier: 100 dagen feest in en rond het zwembad

Heb je vroeger zwemles gehad in het oude zwembad, zomerdagen op de ligweide doorgebracht of de geur van chloor nog in je geheugen staan? Dan herken je vast het gevoel: het zwembad hoort gewoon bij Alphen. In mei 2025 is het precies 100 jaar geleden dat het eerste vaste zwembad in Alphen aan den Rijn werd geopend. En dat wordt gevierd met een bijzonder jubileum: 100 dagen feest, van vrijdag 30 mei tot en met zondag 7 september 2025.

Vacatureoverzicht vandaag 11:44

De nieuwste vacatures van week 21 vind je hier!

Ben jij toe aan een frisse stap in je carrière? Deze week zijn er weer mooie vacatures bijgekomen op Alphens.nl! Of je nu in de logistiek, techniek of sales wilt werken: wij zetten alle nieuwe kansen voor je op een rijtje.

Advertorial Werken gisteren 17:00

Froot helpt jongeren met hun eerste bijbaan: Solliciteren kan samen met hun beste vriend(in)!

Een eerste bijbaan is een waardevolle stap voor tieners. Niet alleen om hun eigen geld te verdienen, maar ook om te leren omgaan met verantwoordelijkheid, samenwerken en op tijd te komen. Maar eerlijk is eerlijk: de eerste keer solliciteren is best spannend. Daarom komt Froot met een originele én laagdrempelige oplossing: een bijbaan voor je kind mét hun beste vriend(in)!

Blog Sport gisteren 15:45

Nog veel te halen op slotdag

Zaterdag is de laatste speeldag van de competitie 2024/2025 in het amateurvoetbal. In de twee weken daarna wordt er nog gevoetbald in het kader van de nacompetities. Alphense Boys, Alphia en ARC spelen zaterdag allemaal nog ergens om.