In april staat Buurthuis AquaRijn volledig in het teken van creativiteit. Met een gevarieerd programma wordt iedereen uitgenodigd om samen creatief aan de slag te gaan. De komende maand staat er weer een volle agenda voor je klaar.
Creatief haken
Elke dinsdag kunnen bezoekers deelnemen aan creatief haken, onder begeleiding van Wilma en Joke. Zowel beginners als ervaren deelnemers zijn welkom om samen te werken aan uiteenlopende haakprojecten. Ze verwelkomen je graag bij de ‘club’.
Stitch ’n Bitch - handwerken
Iedere dinsdagavond van 19:00 tot 21:00 uur komen de deelnemers van Stitch ‘n Bitch bij elkaar. Dan delen ze brei- en andere handwerkervaringen en inspireren elkaar in het werk. Wilt je ook gezellig een paar uurtjes handwerken met een leuke groep mensen? Kom een keer langs!
Best WelCrea workshops
In april organiseert Buurthuis AquaRijn twee creatieve Best WelCrea-workshops, onder leiding van Suzanne van der Wel. Op vrijdag 10 april ga je aan de slag met het ontwerpen van je eigen tegeltje. Op vrijdag 24 april maak je kennis met Kinusaiga, een Japanse kunstvorm waarbij je met stof een ontwerp creëert zonder te naaien. Aanmelden via: buurthuis@dethermen2.nl.
Puzzelruilmiddag
Naast creatieve workshops organiseert Buurthuis AquaRijn op maandag 20 april een puzzelruilmiddag. Bezoekers kunnen hun eigen puzzels meenemen en ruilen voor een nieuwe uitdaging. Dankzij een recent ontvangen collectie puzzels van onder andere Wasgij, Jan van Haasteren, King en Ravensburger is er volop keuze. Vrije inloop.
Met dit programma nodigt Buurthuis AquaRijn iedereen uit om samen creatief bezig te zijn en elkaar te ontmoeten. Dit is slechts een greep uit de maandagagenda, die weer bomvol staat met terugkerende en nieuwe activiteiten.