Op zondag 2 februari 2025 vindt de wintereditie van Gluren bij de Buren (GBDB) plaats. Dit gezellige huiskamerfestival is dé gelegenheid om lokaal talent een podium te geven in een unieke, huiselijke sfeer. Enthousiaste inwoners hun huiskamer of act aanmelden voor deelname!
Wat houdt Gluren bij de Buren in?
Het idee achter GBDB is simpel: talent van eigen bodem een plek geven om op te treden in de huiskamers van de stad. Muzikanten, koren, goochelaars, jongleurs, dansers, bigbands, en andere podiumkunstenaars zijn allemaal welkom om mee te doen.
Door je huiskamer open te stellen, word jij de host van jouw eigen mini-theater. Of je nu kiest voor een concert, toneelstukje of een meeslepende vertelling, jouw huiskamer is een plek waar talent kan optreden. Bijna elke ruimte is geschikt, zolang er maar een act en een klein publiek in passen.
Aanmelden
Inschrijven kan eenvoudig via het aanmeldformulier op de website. Aanmelden kan tot en met zondag 8 december. Dus wil je jouw huiskamer omtoveren tot een gezellige theaterzaal? Doe mee en meld je vandaag nog aan!